Marcinková v očakávaní, Vágnerová v pôrodných kŕčoch: Matky už lákajú!

Hoci filmová novinka Matky príde do kín až v novembri, jej tvorcovia a najmä hlavné hrdinky už absolvovali niekoľko propagačných aktivít. Na svete sú aj humorné plagáty, ktoré budú film propagovať.

22.09.2020 00:32
Herečka Gabriela Marcinková na oficiálnom... Foto: Bontonfilm
Herečka Gabriela Marcinková na oficiálnom plagáte k filmovej komédii Matky. Herečka Gabriela Marcinková na oficiálnom plagáte k filmovej komédii Matky.

Rodinno-vzťahová komédia z pera herečky a spoluautorky scenára Sandry Novákovej zachytáva osudy štyroch kamarátok, ktoré sa snažia zvládnuť vlastné životné výhry a prehry. A tiež pri tom bez ujmy korčuľovať na klzisku menom rodičovstvo.

Oficiálny plagát k
		filmovej komédii Matky s...
Ústredné kvarteto
		hrdiniek filmovej komédie...
+3Herečka a scenáristka
		Sandra Nováková na...

Hoci väčšina materiálu, ktorí tvorcovia nakrúcali počas leta, vznikala v Česku a najmä s českými tvorcami, nechýba ani slovenské zastúpenie. To v zostave hlavného kvarteta zastupuje herečka Gabriela Marcinková, stvárňujúca hrdinka v čase tehotenstva (mimochodom, jej despotickú mamu si vo filme zahrala ďalšia známa Slovenka – herečka Zuzana Mauréry).

Tvorcovia už v lete fotili oficiálne plagáty na propagáciu filmu, ktorých podobu odtajnili pred pár dňami. Pôvabná Marcinková napríklad pózuje s vankúšom pod tričkom a šťastným úsmevom sprevádzajúcim výkrik „Budem mama“.

Herečka Hana Vágnerová na oficiálnom plagáte k... Foto: Bontonfilm
Herečka Hana Vágnerová na oficiálnom plagáte k filmovej komédii Matky. Herečka Hana Vágnerová na oficiálnom plagáte k filmovej komédii Matky.

O niečo dramatickejšie pôsobia zábery Sandry Novákovej či Hany Vágnerovej, ktoré zachytil fotograf v menej príjemných materinských situáciách. Humor im však dodávajú následné citáty, ktoré sa na plagátoch objavili.

Film Matky by sa mal v kinách objaviť 12. novembra. Okrem plagátov si môžete nižšie pozrieť aj trailer k nemu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #plagát #Petra Hřebíčková #matky #komédia #Hana Vagnerová #Gabriela Marcinková

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza preverte...

+ Vaša bolesť je čím ďalej tým horšia, riešte to skôr než bude neskoro.
Skontrolujte si ešte raz svoje podmienky v...