Nečudo, že po Schindlerovej zatúžil aj Jánošík! Aha, ako sa predviedla v Uhorčíkovi

27.10.2020 09:50
Martina Schindlerová
Martina Schindlerová a Juraj Rašla v seriáli Uhorčík. Autor:

V sobotu sa v seriálovej novinke objavili hneď dve krásne dámy - Gabika Marcinková a Martina Schindlerová. Pozrite sa, ako sa s nimi pohrali v maskérni...

V seriálovej novinke Uhorčík, ktorá sa na obrazovky JOJ-ky dostala začiatkom októbra, sa už stihli v epizódnych úlohách predviesť napríklad Sisa Lelkes Sklovská či Otto Weiter. V sobotu sa navyše seriál rozrástol o herečku Gabiku Marcinkovú, ktorá sa objavila v úlohe „devy spanilej“. Rozšírila tak stálu zbojnícku zostavu seriálu, ktorú tvoria René Štúr, Juraj Rašla, Tomáš Bezdeda, Nathael Luciano Tsimbazafy, Jozef Adamčík či Marián Labuda ml. Nechýba v nej ani Marcinkovej manžel, spevák Martin Mihalčín. Nie s ním ju však scenáristi dali pred kamerami dohromady, do oka padla Mariánovi Labudovi ml.

Gabika Marcinková v seriáli Uhorčík.
Gabika Marcinková v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

V sobotu sa však v seriáli objavila aj ďalšia pekná tvár, speváčka a niekdajšia finalistka SuperStar, Martina Schindlerová. Ukázala sa v úlohe grófky Schindlerovej, ktorá prišla pánov zabávať. Na Šomlóniho plese na zámku zaspievala legendárnu skladbu „Je Taime“ a po prepade zámku zaspievala aj na Švošovskej zábave ľudovku – na tú ju uniesla zbojnícka družina a ona okamžite padla do oka Jánošíkovi.

Martina Schindlerová v seriáli Uhorčík.
Martina Schindlerová v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

Ako sa speváčke pred seriálovými kamerami zapáčilo? „Reného Štúra, ktorý je ‚otcom‘ celého seriálu, poznám roky a sme kamaráti. René ma oslovil a predstavil mi celý seriál. Potom sme boli aj s Tomášom Bezdedom spolu na obede a obaja mi rozprávali, že aj pri natáčaní je kopec zábavy. Spomenuli, že v jednej časti vystupuje postava speváčky, ktorá v seriáli spieva Je Taime a že to musím byť ja… Povedala som si, že snáď zahrať speváčku zvládnem,“ opísala.

Martina Schindlerová  v seriáli Uhorčík.
Martina Schindlerová v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

S Martinou Schindlerovou sa maskéri pohrali rovnako ako s Marcinkovou – postarali sa nielen o výraznú parochňu či mejkap, ale aj o poriadne nadupaný dekolt, ktorý, čoby grófka a speváčka zároveň, predviedla na pódiu. Okamžite ním očarila Jánošíka (Juraj Rašla) a akcia nenechala na seba dlho čakať. Len s iným koncom, v aký dúfal slávny zbojník…

Martina Schindlerová  v seriáli Uhorčík.
Martina Schindlerová  v seriáli Uhorčík.
+1Martina Schindlerová a Juraj Rašla v seriáli...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#seriál Uhorčík #Martina Schindlerová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte každodenné sprchovanie, vôňa a čistota sú podstatné.
Konečne začnete...

+ Nespavosť môže byť spôsobená ťažko stráviteľnou večerou.
Investícia do navigácie nemusí byť zbytočná, veď...