Quinto o hereckej lekcii: To najlepšie musíte robiť aj v živote, nielen na javisku

Vyhlásenie cien sa v mnohých prípadoch tento rok prenieslo do virtuálneho priestoru. Platilo to aj pre výročný ceremoniál nemeckej mutácie magazínu GQ. Ocenení sa napriek tomu tešili z cien Man of the year.

03.11.2020 00:00
GQ Men Of The Year-Awards 2020 Foto:
Herec Zachary Quinto s cenou GQ Movie International Award 2020.

Jedným z laureátov tohtoročného ocenenia sa stal aj americký herec Zachary Quinto, ktorého môžu diváci poznať napríklad z novej filmovej verzie Star Treku ako Spocka či zo seriálu American Horror Story.

Len pred pár týždňami mala na obrazovkách Netflixu premiéru aj filmová verzia drámy Boys in the band, v ktorej Quinto tiež exceloval. Mimochodom, v nej sa stretol so všetkými svojimi kolegami z divadla, kde pôvodne v tomto predstavení hrali na Broadway.

Herec
		Zachary Quinto s cenou GQ Movie...
Futbalista
		Leon Goretzka v priestoroch Allianz...
+3Spisovateľka Kimberly
		Jones získala cenu pre...

„Keď som bol mladý a iba začínal so štúdiom herectva, mal som nesmierne šťastie, že som stretol moju skvelú učiteľku. Dokázala vo mne vyformovať porozumenie toho, čo znamená byť umelec. A to, ako sa správate vo svete je minimálne rovnako dôležité ako to, čo robíte na javisku. Nikdy som nezabudol na túto fundamentálnu lekciu,“ uviedol v nahratom odkaze Quinto, ktorý získal cenu vo filmovej kategórii.

Známy lifestylový magazín zaradil tento rok medzi ocenených aj ďalšie známe osobnosti, medzi nimi napríklad jubilantku Claudiu Schiffer, ktorá tento rok oslávila 50. narodeniny, spisovateľku Kimberly Jones, futbalistu Leona Goretzku či dizajnéra Jeana Paula Gaultiera.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Zachary Quinto #GQ

+ Chráňte svoje telo pred silným slnkom, natierajte sa opaľovacím krémom.
Prácu neodkladajte na neskôr, spravte to...

+ Netrápte sa nad vecami, ktoré sa stali v minulosti.
V práci sa správajte slušne za každých okolností, nedajte sa...