Uletený Uhorčík bez Mázikovej? Tak to by nešlo! Podväzky, korzet, zuby a šup pred kamery

13.11.2020 00:00

Temperamentnú sedemdesiatničku Evu Mázikovú by bolo škoda v Uhorčíkovi obísť. Pozrite sa, ako sa v seriáli o pár týždňov predvedie.

O energii Evy Mázikovej nikto nepochybuje. Ak sa objaví pred objektívmi, je to hotový hurikán! Tvorcovia seriálu Uhorčík preto pozvali pred kamery aj známu sedemdesiatničku, ktorá sa v novinke objaví ako jedna z epizódnych postáv. Zahrá si šéfku dievčenskej upírskej bandy, ktorá sa postaví na stranu Uhorčíka, keď ho zbojníci vystrnadia z družiny. 71-ročná Máziková bola vo svojej upírskej skupine síce najstaršou členkou, ale za svojimi mladšími „kolegyňami“ nijako nezaostávala, ani čo sa výzoru týka.

Eva Máziková v seriáli Uhorčík.
Eva Máziková v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

Podobne ako ostatné upírky, aj Máziková dostala vyzývavý kostým a la sexi zvodkyňa. Podväzky, rozpustená blond hriva, čierny korzet. Sympatická blondínka si svoje účinkovanie v seriáli Uhorčík užila a s ňou aj jej hereckí kolegovia.

Eva Máziková v seriáli Uhorčík.
Eva Máziková v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

Popri hlavných predstaviteľoch seriálu, ktorými sú René Štúr, Sväťo Malachovský, Juraj Rašla, Tomáš Bezdeda, Henrieta Jančišinová – Kolláriková, Nathael Luciano Tsimbazafy, Jozef Adamčík či s Marián Labuda ml., sa pred kamerou postupne striedajú aj herci, herečky či speváci a muzikanti v epizódnych rolách.

Eva Máziková v seriáli Uhorčík.
Eva Máziková v seriáli Uhorčík. Autor: JOJ

Fanúšikovia seriálu tak už mali možnosť vidieť v menších rolách Gabiku Marcinkovú, Karin Haydu, Martinu Schindlerovú či Sisu Lelkes Sklovskú a Otta Weitera. Niektorí herci sa navyše objavujú v seriáli hneď vo viacerých úlohách, napríklad René Štúr či Sväťo Malachovský.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Uhorčík #René Štúr #Eva Máziková

+ Neschudnete ak nebudete chcieť, sladké pochúťky vám k tomu nepomáhajú.
Nemajte strach z novej práce,...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...