Svarinská, Germáni, Kollárová a ďalšie! Hlasujte za NAJ rozprávkovú princeznú

05.12.2020 00:00

Kučeravá hnedovláska či nežná blondínka? Pošlite hlas princeznej, ktorá sa vám páči najviac!

V novej rozprávke RTVS O liečivej vode hlavné postavy stvárňujú česká herečka Darija Pavlovičová a Slovák Jakub Spišák. Mladá herecká tvár, Češka Darija Pavlovičová, hrá princeznú Hanku. Jej otca, spravodlivého kráľa Dobroslava, stvárňuje pred kamerami Marián Mitaš. V postave tajomnej vojvodkyne budú môcť diváci vidieť Zuzanu Kanócz a Juraj Hrčka si zahrá vojvodu Filipa.

Nová princezná je Darja Pavlovičová, 18-ročná...
Nová princezná je Darja Pavlovičová, 18-ročná študentka herectva na pražskom konzervatóriu. Autor: RTVS/MILAN KRUPČÍK

Slovenská herečka Natália Germáni sa už o pár dní predvedie ako princezná Ellena v českej rozprávke Princezná zakliata v čase. Pre 27-ročnú herečku ide o prvú výraznú rolu v českom filme. V ďalších hlavných úlohách sa predstavia držiteľka ocenenia Český lev Eliška Křenková (mladá alchymistka a Ellenina najlepšia priateľka) a Marek Lambora (princ Jan).

Natália Germáni sa už o pár dní predvedie ako...
Natália Germáni sa už o pár dní predvedie ako princezná Ellena v českej rozprávke Princezná zakliata v čase. Autor: Magic Box Slovakia

V roku 2018 sa na obrazovky RTVS dostala nová rozprávka Vianočné želanie, pod ktorú sa podpísal režisér Peter Bebjak. V úlohe princeznej Michaely sa predviedla blondínka Simona Kollárová. Mladá herečka sa v roku 2014 stala jednou z dvanástich finalistiek súťaže Miss Universe SR. Aktuálne účinkuje v seriáli Nový život.

Simona Kollárová ako princezná Michaela a...
Simona Kollárová ako princezná Michaela a Richard Autner ako kováč Martin v rozprávke Petra Bebjaka Vianočné želanie. Autor: RTVS

V roku 2017 si úlohu krásnej kontesy zo zámku v rozprávke z produkcie Českej televízie Najlepší priateľ zahrala slovenská herečka Kristína Svarinská. Pred kamerami vytvorila zaľúbenú dvojicu s mladým českým hercom Zdeňkom Piškulom.

Kristína Svarinská ako kontesa s mladým českým...
Kristína Svarinská ako kontesa s mladým českým hercom Zdeňkom Piškulom v rozprávke Najlepší priateľ . Autor: Česká televízia

V roku 2014 sa v úlohe princeznej predstavila speváčka Celeste Buckingham vo filme Láska na vlásku. Spolu s ňou sa pred kamerami predviedol slovenský herec Samo Spišák či česká hviezda Tomáš Hanák.

Celeste Buckingham a Tomáš Hanák v  slovenskej...
Celeste Buckingham a Tomáš Hanák v slovenskej rozprávke Láska na vlásku. Autor: Ivan Majerský, Pravda
Natália Germáni (princezná Ellena) v rozprávke...
Natália Germáni - uprostred  ako princezná...
+6Kristína Svarinská ako kontesa s mladým českým...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Vianočné želanie #Simona Kollárová #princezná #Natália Germáni

+ Mohutnejšia postava vám už dlhšie robí problémy, začnite s tým niečo robiť.
Nie ste unavený, ste len...

+ Nemračte sa stále, sami si kazíte náladu a chuť do života.
Zapnite mozog a začnite pracovať, viac peňazí...