Vianoce bez Mariah Carey? Nemožné! Aha, akú slávnu posilu má tentoraz...

06.12.2020 10:30

Hoci tohtoročné Vianoce budú mať pre mnohých z nás zvláštnu príchuť pre množstvo náročných situácií súvisiacich s rokom 2020 a pandémiou, stále existujú nejaké istoty! Jednou z nich je vianočná nálada pod taktovkou Mariah Careyovej.

Speváčka Mariah Carey na zábere z programu...
Speváčka Mariah Carey na zábere z programu Mariah Carey's Magical Christmas Special.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Slávna americká speváčka patrí už roky s hitom All I want for Christmas k súčasti vianočných sviatkov, okrem tejto slávnej skladby ich však má na konte niekoľko. A na rok 2020 sa dokonca spojila s dvojicou slávnych kolegýň, aby pripravili pre fanúšikov netradičnú verziu hitu Oh Santa.

Carey pripravila pre hudobný program Mariah Carey’s Magical Christmas Special, ktorý bude dostupný na televízii Apple+ TV špeciálnu verziu skladby v spojení so speváčkami Jennifer Hudsonovou a Arianou Grande.

„Vizuálne, ale aj v skutočnosti, to pôsobilo ako ozajstný moment spojenia dievčenskej skupiny. Myslím si, že sme si to všetky naozaj užili. Bola pri tom veľká zábava,“ komentovala pre magazín Billboard nakrúcanie záznamu, z ktorého oficiálne video je už dostupné na YouTube. Skladba je zároveň už dostupná na stiahnutie v rámci služby iTunes.

Carey sa nedávno v rozhovore pre magazín ELLE vyznala z vlastnej túžby mať ideálne Vianoce a tiež prezradila, prečo má k týmto sviatkom taký výnimočný osobný vzťah. „„Myslím si, že je to len taká túžba, ktorú som ako dieťa mala, že som vždy chcela, aby boli veci na sviatky ideálne. A nikdy neboli. Vždy to bol niekto, kto ničí ten okamih, často tí nefunkční členovia rodiny, ktorí prišli a všetko prekazili. A tak som sama so sebou iba uzavrela pakt, že to už viac nedovolím. A vytvorila som Vianoce, ktoré som chcela mať,“ uviedla speváčka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vianoce #skladba #Mariah Carey #Jennifer Hudson #Ariana Grande
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri čítaní knihy budete potrebovať nové okuliare, doterajšie už nestačia.
Informujte sa ohľadom...

+ Prospelo by vám viac relaxu, urobte si deň voľna a oddychujte.
Nežeňte sa bezhlavo za niečím, len preto,...