Skvelé správy pre fanúšikov mníšskeho muzikálu! Nakrúcajú Sestru v akcii 3

Najmä generácia, ktorá vyrastala v deväťdesiatych rokoch, si veľmi dobre pamätá hit Sister Act - film s kriminálnou zápletkou a pesničkami, ktorý po snímke Duch ešte znásobil medzinárodnú slávu Whoopi Goldbergovej.

13.12.2020 10:00
Herečka a moderátorka Whoopi Goldberg. Foto: SITA/AP, Charles Sykes
Herečka a moderátorka Whoopi Goldberg. Herečka a moderátorka Whoopi Goldberg.

Po úspešnom prvom filme vznikol aj ďalší a fanúšikovia sa dokonca dočkali muzikálu na doskách Broadway (jeho verziu mohli vidieť aj slovenskí diváci na Novej scéne). Popularitu fenoménu Sister Act však chce najnovšie využiť aj televízny kanál Disney+. A len pred pár dňami priniesla dobré správy pre všetkých, ktorí túto snímku milovali.

Zástupcovia televízie oficiálne potvrdili, že nakrútia tretí film s príbehom rádových sestier a hlavnej hrdinky v podaní Goldbergovej. Dnes 65-ročná herečka už kývla a údajne aj podpísala zmluvu na nakrúcanie a tiež spoluprodukovanie snímky.

Okrem držiteľky Oscara a známej komičky je do projektu zapojený aj známy filmový a televízny producent Tyler Perry, ktorý už tiež prisľúbil produkčné práce na novom titule. S nakrúcaním sa už údajne začalo v októbri a definitívne to Goldberg potvrdila v týchto dňoch.

Kto okrem Goldbergovej sa z pôvodného osadenstva prvého filmu postaví pred kamery nie je zatiaľ jasné. Niektoré predstaviteľky, najmä tie, ktoré stvárňovali staršie mníšky, sú dnes už po smrti. Určite by však bolo pre fanúšikov zaujímavé, ak by sa do filmu vrátila herečka Kathy Najimi, stvárňujúca sestru Mary Patrickovú či britská hviezda Maggie Smith, ktorá si zahrala matku predstavenú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Whoopi Goldberg #novinka #nakrúcanie #muzikál #Disney+

+ Poriadne si oddýchnite v noci cez deň budete potrebovať veľa energie.
Je čas na lámanie chleba, snažte sa ako...

+ Po prebudení si dajte pohár studenej vody, naštartuje vás do nového dňa.
Nezabúdajte si plniť svoju prácu,...