Ak milujete Aniston a Witherspoon, tieto zábery vás rozhodne potešia!

11.02.2021 00:00

Aniston ako Alex Levy a Witherspoon ako Bradley Jackson už stoja pred kamerami seriálu The Morning Show.

Už pred pár dňami oznámila Jennifer Aniston (51) fanúšikom seriálu The Morning Show, že opäť stojí pred kamerami – vzniká tak pokračovanie mega-úspešnej prvej série. Slávna hviezda vtedy zverejnila fotografiu, na ktorej do objektívu posiela vzdušný bozk a za ňou sa usmieva Chris McMillan. Je to herečkin kaderník a práve jej upravoval vlasy pred kamery spomínaného seriálu. Na jej oznam vtedy zareagovala aj Reese Witherspoon.

Jennifer Aniston už nakrúca pokračovabnie...
Jennifer Aniston už nakrúca pokračovabnie seriálu 'The Morning Show'. Autor: Profimedia

Obe herečky už naplno „zarezávajú“ na pľaci vo svojich postavách – Aniston ako Alex Levy a Witherspoon ako Bradley Jackson. Paparazzi zábery priniesli pohľad na obe hviezdy v štúdiu v Los Angeles, kde séria vzniká. Obe mali na sebe kostýmy – Aniston šedý kostým s úzkou sukňou pod kolená, Witherspoon mala oblečený čierny nohavicový kostým. Ich tváre chránili priehľadné štíty, členovia štábu okolo nich pobehovali s rúškami na tvárach.

Reese Witherspoon už nakrúca pokračovabnie...
Reese Witherspoon už nakrúca pokračovabnie seriálu 'The Morning Show'. Autor: Profimedia

Seriálová postava vyniesla Anistonovej v roku 2020 nomináciu na Zlatý glóbus aj na cenu Emmy. Seriál z dielne Apple TV+ sa tešil enormného záujmu divákov, ale ocenila ho aj kritika. Ako sa 51-ročná seriálová hviezda vyjadrila v minulosti, nedá na seriál a ani na ľudí, ktorí sa podieľajú na jeho vzniku dopustiť, čo už pár razy zverejnila na svojom Instagrame. V rozhovore pre "Los Angeles Times“ seriál opísala ako terapiu, ktorú vďaka nemu podstúpila na vlastnej koži. "Bolo to ako 20 rokov terapie zabalených do desiatich epizód,“ opísala v spomínanom rozhovore.

V seriáli totiž Aniston stvárňuje postavu úspešnej televíznej moderátorky Alex Levy, ktorá bojuje o to, aby sa udržala na kariérnom vrchole, pričom jej osobný život sa stáva „predmetom verejnej kontroly“. Vzhľadom na fakt, že Jennifer Aniston patrí k najsledovanejším herečkám sveta, mohla tak do úlohy preniesť aj svoj osobný pohľad na takýto život.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Reese Witherpsoon #Jennifer Aniston
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Nezanedbávajte dentálnu hygienu, zuby vám majú vydržať celý život.
Vyberte si povolanie, ktoré vás bude...