Z Belohorcovej je blonďatá Beyoncé! S Cinkotom slávia návrat na obrazovky

14.02.2021 10:30

Dlhé roky trávila predovšetkým za Atlantikom v slnečnom Miami a pred časom sa presťahovala s rodinou do španielskej Marbelly. Momentálne však Zuzana Belohorcová strávi pár týždňov na Slovensku.

Dôvodom je nakrúcanie zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome od televízie Markíza, v ktorej sa dvojnásobná mama stala jednou zo súťažiacich aktérok. Blondínka, ktorú si ešte mnohí diváci pamätajú z moderovania erotickej šou Láskanie a neskôr aj Peříčko, nedávno zaujala aj v upútavke, ktorá k projektu vznikla.

Televízia Markíza predstavila približne minútový spot, v ktorom sa herečka a moderátorka Lujza Garajová-Schrameková snaží nájsť svoj kostým a na chodbe vráža do jedného účinkujúceho za druhým. Napokon sa však dozvie, že nesúťaží, no sedí v porote. Upútavka je takmer identická s tou, ktorú pred pár mesiacmi použili v susednom Česku.

Zuzana Belohorcová sa objavuje na obrazovke za tónov pesničky od Beyoncé Knowlesovej Crazy in Love a spoločnosť jej robí Dušan Cinkota. „V pracovnom nasadení s mojím obľúbeným kolegom, s veľkým parťákom a úžasným človekom,“ napísala Belohorcová k spoločnej fotografii, ktorú zverejnila na svojom Instagrame. „Beyoncé a Jay-Z,“ dodala.

Premiéra zábavnej relácie je plánované na nedeľu 7. marca 2021. Okrem Belohorcovej a Cinkotu osemčlennú zostavu súťažiacich doplnia dámy Eva „Evelyn“ Kramerová, Barbora Piešová a Kristína Madarová a páni Braňo Mosný, Martin Klinčúch a František „Fero Joke“ Košarišťan.

Zaujímavosťou je prítomnosť novej porotkyne, už spomenutej Lujzy Garajovej-Schramekovej, ktorá vystrieda v porotcovskom kresle Zuzanu Fialovú. Komičku si pritom diváci posledné roky spájali s moderovaním talentovej šou na obrazovkách konkurenčnej TV JOJ.

Víťazka ostatného ročníka Superstar -
		Barbora...
Herečka zo
		seriálu Sestričky -
		Kristína...
+1Moderátorka a komička
		Eva "Evelyn" Kramerová
		v...
Hviezda
		seriálu Sestričky, herec Braňo Mosný
		v...
Herec zo
		seriálu Pán profesor - Martin
		Klinčúch...
+1Komik František
		Košarišťan alias Fero Joke v
		6....

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Belohorcová #Tvoja tvár znie povedome #šou #nakrúcanie #Dušan Cinkota
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...