Tri podoby slávneho Dwayna Johnsona! Týchto hercov schválil, aby si ho zahrali

17.02.2021 01:00

Svet ho dnes vníma ako jednu z najväčších filmových hviezd a mnohí si ho ešte pamätajú ako zúrivého zápasníka wrestlingu s prezývkou The Rock, ktorý si získal celosvetovú popularitu. Čo bolo predtým?

Herec Dwayne Johnson na archívnom zábere.
Herec Dwayne Johnson na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Otázku o životnom osude najlepšie plateného herca planéty, Dwayna Johnsona, plánuje zodpovedať pripravovaný projekt pod názvom Young Rock. Biografický seriál vzniká v produkcii televíznej stanice NBC a samotný Johnson sa podujal na rolu výkonného producenta. Údajne by sa mal v príbehu aj objaviť, nie je však isté, či bude rozprávačom alebo iným spôsobom stvárni seba samého.

„Našli sme skutočne zábavný a kreatívny spôsob, ako ma fakt cool spôsobom zapojiť do šou do každej epizódy,“ komentoval Johnson pre médiá.

Kombinácia záberov televízie NBC, ktorá prináša...
Kombinácia záberov televízie NBC, ktorá prináša životný príbeh herca a zápasníka Dwayna Johnsona známeho ako The Rock - zľava: herec Dwayne Rock osobne, herec Adrian Groulx ako 10-ročný Dwayne, Bradley Constant ako 15-ročný Dwayne a Uli Latukefu ako Dwayne vo veku 20.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, AP Photo/Warner Bros. Pictures, John P. Johnson

Seriál, ktorého realizáciu ohlásili už v polovici januára, sa zameriava na obdobie ešte predtým, než sa z Johnsona stal The Rock – jedna z najväčších hviezd wrestlingu a neskôr akčná hviezda filmového plátna. Diváci tak uvidia herca v troch štádiách jeho života – ako nadšeného školáka, tínedžera, ktorý sa vrhol na posilňovanie a šport a mladého ašpirujúceho zápasníka. Jednotlivé charaktery a ich podoby už televízia NBC odtajnila. Detský herec Adrian Groulx si zahrá 10-ročného Dwayna, Bradley Constant bude jeho 15-ročnou podobou a herec Uli Latukefu stvárni herca a zápasníka vo 20 rokov.

Séria sa dotkne jeho začiatkov ako zápasníka, ale iba úplného začiatku jeho kariéry, keď účinkoval v takzvaných indie show za 40 dolárov za noc. Ako však napísal portál TVweb.com, z toho, ako to znie, nebol Johnsonov život o nič menej zaujímavý v rokoch predtým, ako sa z neho nakoniec stal The Rock.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#životopis #Young Rock #seriál #rola #herci #Dwayne Johnson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...