Dvojica z komédie Cez noc tridsiatničkou opäť spolu! Čo s nimi urobilo 17 rokov?

26.02.2021 00:00
garner
MARK RUFFALO a JENNIFER GARNER v komédii Cez noc tridsiatničkou (2004). Autor:

V roku 2004 sa k divákom dostala komédia Cez noc tridsiatničkou, v ktorej sa pred kamerami stretla Jennifer Garner (48) a Mark Ruffalo (53) ako Jenna Rink a Matt Flamhaff.

Dvojicu spojila práca po 17-tich rokoch opäť, herečka na to upozornila aj svojich fanúšikov na Instagrame. Garner k fotografii napísala stručné: „Moje želania sa naplnili. Skvelý deň s mojím starým parťákom.“

Herci sa stali súčasťou nového projektu s názvom The Adam Project, ktorý aktuálne vzniká pod hlavičkou Netflixu v kanadskom Vancouveri. Sci-fi film prinesie hviezdne obsadenie, okrem spomínanej dvojice sa totiž pred kamery novinky postavili aj Ryan Reynolds či Zoe Saldana.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Romantická komédia Cez noc tridsiatničkou bola o naplnenom želaní 13-ročnej Jenny Rinkovej. S pomocou čarovného prášku sa prenesie zo svojej neznesiteľnej prítomnosti do úžasnej budúcnosti. Cez noc sa stane očarujúcou tridsiatničkou so všetkým, čo si kedy želala, ale s výnimkou svojho najlepšieho kamaráta Matta (Mark Ruffalo). Navonok dospelá žena však musí pomôcť mladému dievčaťu vo svojom vnútri a takisto nájsť skutočnú lásku, ktorú tak nečakane opustila…

Tehotná Jennifer Garner počas Emmy Awards v...
Tehotná Jennifer Garner počas Emmy Awards v roku 2005. Autor: SITA/AP, KEVORK DJANSEZIAN

Romantický film si pred 17-timi rokmi získal srdcia mnohých divákov. Na nakrúcanie radi spomínajú aj jeho hlavní predstavitelia, ktorí si chvíle pred kamerou užívali ako skvelí priatelia.

Mark Ruffalo a jeho tehotná manželka  Sunrise...
Mark Ruffalo a jeho tehotná manželka Sunrise Coigney v roku 2005. Autor: SITA/AP, DANNY MOLOSHOK

Obaja herci v tom čase prežívali šťastné okamihy v súkromí po boku svojich partnerov – Garner sa v roku 2005 pýšila na červených kobercoch tehotenským bruškom, práve v tomto ruku prišla na svet jej prvá dcéra Violet, ktorej otcom je Ben Affleck. Na potomka sa v tom istom období tešil aj Ruffalo, ktorého manželka, Sunrise Coigney, priviedla v roku 2005 na svet ich druhú dcérku.

Herec Mark Ruffalo a Jennifer Garner v roku 2020.
Herec Mark Ruffalo a Jennifer Garner v roku 2020. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #Mark Ruffalo #Jennifer Garner

+ Ak sa dnes necítite dobre, predĺžte si víkend a zoberte si ešte deň voľna.
Pracujete rýchlo a robíte veľa...

+ Doprajte si prechádzku v prírode osamote a popremýšľajte o tom čo vás trápi.
V práci budete mať dnes...