Kto z koho? Dve nevesty a jeden ženích! V šou Svadba na prvý pohľad bude horúco

05.03.2021 15:00
michal
Michal zo šou Svadba na prvý pohľad. Autor:

Experti z oblasti psychológie a genetiky opäť hľadali ideálnych partnerov pre nezadaných, ktorí sa po prvý raz uvidia až na vlastnej svadbe.

Aj do druhej série šou Svadba na prvý pohľad sa prihlásili stovky single mužov a žien túžiacich po láske. Prešli množstvom psychologických testov, pohovorov, testami DNA, pachovým testom a testom atraktivity. Pokým v predošlej sérii dali experti dokopy tri páry, v aktuálnej to bude o jeden viac. Pred oltárom sa tak stretnú až ôsmi nezadaní, ktorí svoj osud vložili do rúk odborníkov tohto experimentu a neváhajú sa so svojou polovičkou zoznámiť až na vlastnej svadbe.

Diana zo šou Svadba na prvý pohľad.
Diana zo šou Svadba na prvý pohľad. Autor: Markíza

Prvým mužom pred oltárom bude 38-ročný Michal z Košíc. Odborníci zo šou v zložení – genetička, psychológ a matchmakerka riešili v tomto prípade veľkú dilemu – pre Michala totiž pripadali do úvahy hneď dve nevesty. Jednou z nich je 26-ročná Lenka z Námestova, ktorá sa pripravuje na kariéru profesionálnej vojačky. Druhou kandidátkou pre Michala je 30-ročná Diana z Košíc, ktorá skúsenosti s dlhotrvajúcim vzťahom doposiaľ nemala.

Lenka zo šou Svadba na prvý pohľad.
Lenka zo šou Svadba na prvý pohľad. Autor: Markíza

Ktorá z týchto dvoch žien sa nakoniec prejde svadobnou uličkou? Aj to sa dozviete v piatok večer na Markíze v šou Svadba na prvý pohľad.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Svadba na prvý pohľad

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...