Maštalír, Loj, Cinkota - mužské hviezdy Slovanov! Ktorý z nich vás najviac ťahá k obrazovke?

04.04.2021 14:00
slovania, tomáš maštalír, jana kvantíková,
Tomáš Maštalír ako Radúz v Slovanoch. Autor:

V seriáli Slovania dostali výrazné úlohy hneď niekoľkí slovenskí herci. Traja z nich aktuálne zohrávajú v deji najvýraznejšiu rolu - Tomáš Maštalír, Juraj Loj a Dušan Cinkota! Pošlite hlas tomu, ktorého postava je pre vás v deji práve teraz najzaujímavejšia!

Juraj Loj sa objavil už v prvej časti seriálu na JOJ-ke ako tajomný cudzinec, ktorého v lese objavila krásna Draha. Keďže nevedel, kto je ani odkiaľ prišiel, dostal v hradisku Veľký stôl nové meno – Vlad. Medzi dvojicou Draha – Vlad „preskočili“ sympatie, ako sa ich vzťah napokon vyvinie uvidíme, keďže krásna Draha sa už stala manželkou iného. Vybral si ju za ženu Bohdan – spravodlivý a veľkorysý starešina Veľkého stola.

Juraj Loj v seriáli Slovania.
Juraj Loj v seriáli Slovania. Autor: TV JOJ

Dušan Cinkota mieša veľmi výrazne dej seriálu ako Čarad. Ako žrec (staroslovanský kňaz) hradiska Veľký stôl má ohromnú moc, ktorú aj využíva. Ľudia k nemu vzhliadajú a to je dôvod, prečo môže ovládať ich osudy. Kráča po nie celkom poctivých cestách, aby dosiahol, po čom prahne. Výrazne zasiahol aj do života Radúza (Tomáš Maštalír), ktorý so ženou túži po potomkovi, ale tento sen sa im naplniť zatiaľ nedarí.

Dušan Cinkota ako Čarad v Slovanoch.
Dušan Cinkota ako Čarad v Slovanoch. Autor: TV JOJ

Tomáš Maštalír ako Radúž žije so svojou ženou v hradisku Furnau. Do deja vstúpil ako krutý bojovník, ktorý sa neštíti ničoho – zabil svojho nevlastného otca aj brata, aby sa stal starešinom a naplnil tak veštbu o potomkovi. Vášnivo miluje svoju ženu Ladu, s ktorou sa mu však nedarí potomka počať. Ako už dokázal, pre svoju túžbu je odhodlaný urobiť čokoľvek. K ľuďom sa správa kruto a bezhlavo si ide za svojím cieľom.

Tomáš Maštalír v seriáli Slovania.
Tomáš Maštalír v seriáli Slovania. Autor: TV JOJ

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Tomáš Maštalír #Slovania #Juraj Loj #Dušan Cinkota

+ Kávu vymeňte za čaj, prospeje vám to viac.
Neprestávajte sa v práci snažiť, za snahu budete odmenený.

+ Nezabúdajte na pitný režim, je veľmi dôležitý.
Veľké pracovné nasadenie vám teraz veľké výhody rozhodne...