Z Petra Jandu bezdomovec! Kývla mu aj Bohdalová. Všetko mu splním, vraví

Skupina Olympic predstavuje klip k piesni Nemám páru. V hlavnej úlohe bezdomovca sa predstavil líder kapely Petr Janda.

, 27.06.2021 10:30
Olympic archiv Petr Janda5 Foto:
Spevák a hudobník Petr Janda ako bezdomovec v novom klipe.
debata (2)

V novom klipe si zahrajú známe osobnosti českej umeleckej scény, medzi nimi napríklad Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Michal Malátný či futbalista Antonín Panenka, česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, Marta Jandová aj manželka Petra Jandu Alice.

„Nový klip je o bezdomovcovi, ktorý nie je bezdomovcom, ale privyrába si hraním na Václaváku. Hrá clivú pieseň o dievčati, ktoré ho opustilo, a dúfa, že mu okoloidúci hodia nejaké peniaze. Keď sa všetko skončí a publikum sa rozíde, prichádza Mercedes so šoférom a vezie ho domov,“ opisuje obsah nového videa Petr Janda.

Skupina Olympic má za sebou i napriek koronakríze rušné obdobie. Najnovší album s názvom Kaťata, ktorý vydali v októbri minulého roka, zožal veľké ohlasy u fanúšikov i v médiách. Vo februári nasledoval prvý videoklip z tohto albumu k skladbe Pálím tvář. Druhým klipom je práve Nemám páru, jeho réžie sa ujali Jiří Vrkoslav a Petr Janda, kamery Petr Kozák a Ondřej Ctibor.

„Do klipu som šla, pretože kedykoľvek by Petr niečo požadoval, tak mu to vždy splním. Je to môj kamarát, som v rodine, keďže som krstnou mamou Anežky, takže sa cítim ako v príbuzenskom vzťahu,“ vysvetľuje svoju účasť herečka Jiřina Bohdalová.

Legendárna skupina Olympic na tento rok pripravuje živé vystúpenia a čaká ju tiež viacero významných jubileí. Olympic oslávi budúci rok 60 rokov svojej existencie a Petr Janda 80. narodeniny.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #rodina #klip #Olympic #Petr Janda #Jiřina Bohdalová

+ V domácnosti si upratujte častejšie, môže vám vadiť práve zápach.
Nemajte strach z neúspechu, aj ten vám môže v...

+ Nedávajte svojmu telu niečo, čo viete, že mu škodí, neskúšajte to.
Máte rovnakú šancu ako všetci ostatný, preto...