Ed Sheeran sa teší z triumfu. Má však prognózu: Porazí ma futbalová hymna!

Spevák Ed Sheeran oslavuje triumfálny návrat. Jeho novinka Bad Habits sa hneď po vydaní dostala na vrchol britského rebríčka.

08.07.2021 12:32
Ed Sheeran 1A7A0994 Fin-Spevák Ed Sheeran. Foto:
Spevák Ed Sheeran.
debata

Skladba je jeho desiatym singlom, ktorý sa v Anglicku stal číslom 1. Na ostrovoch sú úspešnejší už len Take That (12 singlov na prvom mieste), Madonna (13), Cliff Richards a Westlife (14), Beatles (17) a Elvis Presley (21).

„Mám veľkú radosť a zároveň dúfam, že budúci týždeň ma porazia Three Lions, pretože vyhráme Euro,“ vyhlásil spevák v narážke na aktuálny európsky futbalový šampionát a predpokladaný záujem o najpopulárnejšiu hymnu v Anglicku, ktorá vznikla už v roku 1996.

Prezradil tiež, že nový album vyjde ešte tento rok a tanečne orientovaný singel Bad Habits nie je z neho typickou ukážkou.

Skladba Bad Habits je prvým sólovým singlom Sheerana po dlhých štyroch rokoch. Novinka dosiahla vrchol hitparád aj v Írsku, Austrálii a na Novom Zélande, doma v Anglicku je prvá aj v prehľade najhranejších piesní v rádiách. U nás štartuje na piatej pozícii oficiálneho singlového IFPI rebríčka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Ed Sheeran #triumf #hitparáda

+ Venujte pozornosť signálom tela, nezanedbávajte preventívne kontroly.
Spolupráca s kolegami prinesie nečakané...

+ Sústreďte sa na pravidelný prísun zdravej stravy s obsahom vlákniny.
Nové pracovné výzvy vám ukážu cestu k...