Kubařová opäť ako Vlasákovej dcéra si nový film užila. Jej kolega premrzol nahý s Janžurovou

Romantické duše poteší v kinách česká komédia Jedine Tereza.

14.09.2021 00:00
631106291 Foto:
Herečka Veronika Khek Kubařová a jej kolega Igor Orožovič na premiére filmu Jedině Tereza v kině Lucerna.
debata

Jaroslav Fujt, známy najmä ako seriálový režisér Jaroslav Fujt, obsadil do novinky Veroniku Khek Kubařovú a Igora Orozoviča.

Filmová dvojica už pár rokov prežíva lásku ako z učebnice. Meteorológ Tomáš získal skvelú prácu televízneho moderátora počasia, Tereza šije ručne topánky a snaží sa rozbehnúť podnikanie. Na Štedrý deň však pristihne svojho milého v šatni v naoko chúlostivej situácii s populárnou televíznou moderátorkou. Tomáš nedostane šancu situáciu vysvetliť a tak sa rôznymi spôsobmi, aj odpozeranými zo slávnych filmov, pokúša vzťah zachrániť.

„Romantické komédie majú u mňa dôležité miesto. Sú dni v živote, kedy človek potrebuje niečo pozitívne, pri čom mu je pekne, kedy vie, že sa to dobre skončí, kde funguje všetko, vrátane vizuálnej stránky, kostýmov, jednoducho je to zážitok,“ komentovala žáner Kher Kubařová.

Pre filmového Tomáša, Igora Orozoviča, bolo nakrúcanie „romantiky“ nepríjemné najmä po fyzickej stránke: Náročné pre mňa bolo nakrúcanie vonku v chlade, iba v trenkách a v ponožkách, to bola šialená zima. Najhoršie sú také vyzliekacie scény, keď som nahý behal po chodbe v dome, kde bolo nula stupňov."

Vo vedľajšej úlohe zvedavej susedky sa divákom predstaví aj legendárna Iva Janžurová, Terezinu mamu a potenciálnu svokru hlavného hrdinu hrá Lenka Vlasáková. „Stvárnila to báječne, ona je výborná herečka, hrali sme spolu v Ženách v pokušení maminku a dcéru, medzitým sme stále v kontakte, pretože sme sa nejako napojili, máme sa rady. S Lenkou Vlasákovou je radosť spolupracovať, je tvorivá, uveriteľná na kameru, zároveň má nadhľad, v tej úlohe vie byť tak krásne ľahko jedovatá, je výborná,“ nešetrila chválou na adresu svojej kolegyne Kher Kubařová.

debata chyba
Viac na túto tému: #film #romantika #Lenka Vlasáková #Igor Orozovič #Veronika Khek #Kubařová
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte si každý deň dávať vitamíny, potrebujete ich.
Zabudnite dnes na prácu, čakajú vás oveľa dôležitejšie...

+ Pozor na chorých ľudí okolo vás, mohli by ste sa od nich nakaziť.
Vyhnite sa dnes hazardným hrám, všetko by ste...