Trávníček hodnotí svojho nástupcu v novej Popoluške: Je to fešák! Súhlasíte s ním?

Čo hovoríte na 24-ročného nórskeho rodáka Cengiza Ala? Aký je z neho princ v slávnej rozprávke Tri oriešky pre Popolušku?

19.12.2021 00:00
debata (7)

V novom spracovaní legendárneho filmu Tri oriešky pre Popolušku z roku 1973, na ktoré sa podujali tvorcovia v Nórsku, sa v hlavných úlohách predvádzajú popová speváčka Astrid S., rolu princa, ktorú stvárňoval Pavel Trávníček, hrá Cengiz Al.

Herec Pavel Trávníček sa pre český portál super.cz vyjadril na tému svojho nástupcu, tmavovlasého herca s uhrančivým pohľadom, Cengiza Ala. „Je to fešák, Nórkam sa bude určite páčiť. Myslím, že mu to vydrží dlho, pokiaľ nepriberie a bude behať na lyžiach, čo Nóri robia,“ opísal so smiechom slávny princ Trávníček. „Je mladý, krásny, určite bude úspešný a ja mu to prajem. Kto sa spojí s touto rozprávkou, ten je šťastným človekom, pretože všetko je pominuteľné, len Popoluška večná.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cengiz Al (@cengizal)

Producentka filmu Solveig Langeland pre nemecký Bild pred časom prezradila, že v novom spracovaní sa pred nakrúcaním počítalo aj so Šafránkovou. Rolu však už podľa slov producentky nemohla prijať pre jej zdravotný stav. Libuše Šafránková zomrela 9. júna vo veku 68 rokov, jej fanúšikovia ju oplakávali nielen v Čechách či na Slovensku, ale aj v severských a takisto nemecky hovoriacich krajinách. Práve v Nemecku patrí obdobie Vianoc slávnej rozprávke, na tamojších televíznych staniciach ju zvyknú vysielať viac ako desaťkrát.

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #Tri oriešky pre Popolušku #Pavel Trávniček

+ Starajte sa o svoju pleť, dôležité je aby ste ju hlavne hydratovali.
Aj budete vedieť niečo viac, bude to len...

+ Hydratujte aj svoje vlasy a nezabúdajte na nich najmä v tomto období.
Mali by ste začať aj pracovať, nie o tom...