Šokujúca novinka zo života Pamely Andersonovej! Žiaden nový chlap, prvýkrát v živote skúsi...

Poriadne prekvapenie vyvolali najnovšie správy spoza Atlantiku, ktorých hlavnou aktérkou je známa playmate, aktivistka a herečka Pamela Anderson.

09.03.2022 00:00
Pamela Anderson Foto: ,
Herečka Pamela Anderson na archívnom zábere z roku 2019.
debata

Bývalá hviezda seriálu Baywatch, ktorej herecké schopnosti v minulosti často čelili kritike, ale aj posmeškom, sa odhodlala na hotový krst ohňom. Už o pár týždňov by sa totiž mala objaviť na divadelných doskách. A to dokonca priamo na Broadway. „Z Baywatchu na Broadway. Inšpiruje ma neočakávané,“ citovala z Andersonovej vyhlásenia agentúra AP. „Toto je ono a už sa nebudem držať v úzadí. Som pripravená vidieť, čoho som schopná,“ dodala tiež herečka.

Ešte prekvapivejšia je potom rola, ktorú 54-ročná Anderson stvárni – ide totiž o jednu z kultových postáv muzikálovej produkcie 20. storočia. Kanadsko-americká herečka si zahrá v muzikáli Chicago hlavnú postavu Roxie Hartovej.

To je postava, za ktorú bola v minulosti na Oscara nominovaná herečka Reneé Zellweger (za stvárnenie vo filmovom spracovaní muzikálu). Na divadelných doskách si potom Roxie Hartovú zahrali napríklad Michelle Williams (bývalá členka Destiny's Child), ale tiež napríklad herečky Brooke Shields, Melanie Griffith, Ruthie Henshall alebo Denice van Outen. Azda najznámejšie je stvárnenie slávnou tanečnicou a muzikálovou herečkou Gwen Verdonovou, ktorá sa preslávila spoluprácou s choreografom Bobom Fossem.

Renée Zellweger uviedla novinku The Thing About...
Melanie Griffith  a Antonio Banderas v roku...
+2Speváčka Michelle Williams.

„Vždy som bola veľkým fanúšikom práce Boba Fosseho a Gwen Verdonovej. Hrať Roxie Hart je splnený sen,” uviedla Pamela vo vyhlásení, ktoré citovala stránka Vanity Fair. „Keď hráte Fosseho, nemáte čas vŕtať sa v tom. Nemôžete tancovať, spievať a myslieť súčasne. Je tu sloboda, jedinečná radosť z vedomia, že všetko je o práci. Hrať Roxie Hartovú je pre mňa sladký únik,“ dodala ešte slávna blondínka.

Angažmán niekdajšej plavkovej ikony z televíznych obrazoviek je plánovaný na osem týždňov – od 12. apríla do 5. júna – v Ambassador Theatre na Broadway.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Broadway #debut #Pamela Anderson #Chicago #muzikál #Roxie Hart

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...