Televízna talkšou Gáboríka a Valábika je späť! Prvý hosť? Hokejový hrdina z Pekingu

Relácia bývalého strelca NHL Mariána Gáboríka a hokejového analytika RTVS a bývalého profesionálneho obrancu, Borisa Valábika, si získala obľubu spočiatku u mnohých poslucháčov ako podcast a neskôr aj divákov na obrazovkách RTVS. Už 11. marca sa Boris & Brambor vracia.

10.03.2022 13:55
gáborík, valábik Foto:
Na obrazovky RTVS vracia talkšou Borisa Valábika a Mariána Gáboríka Boris & Brambor.
debata

Prvým hosťom druhej série relácie bude Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec. "Tešíme sa, že prvá zo 16 pripravovaných epizód prinesie práve tohto hosťa. To, že bývalí skvelí hokejisti budú hostiť aktuálneho bronzového olympionika, sľubuje skvelé rozhovory a najmä živé emócie,” povedal Pavol Gašpar, dramaturg relácie a dodal: „V ďalších epizódach budú hosťami napríklad Janka Kovalčíková, Oto Haščák, Veronika Zuzulová, Juraj Kemka, Katka Knechtová, Ladislav Nagy a ďalší.”

zväčšiť Pavol Regenda, bronzový olympionik,  22-ročný... Foto: RTVS
regenda Pavol Regenda, bronzový olympionik, 22-ročný hokejista z Michaloviec.

Nakrúcanie prebieha stále za sprísnených protipandemických opatrení. Tieto komplikácie však nebudú mať žiadny vplyv na výkony moderátorov, ktorí sú už o niečo skúsenejší aj pred kamerami. „Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame,” povedal Boris Valábik, ktorý iba zopakoval to, na čo sú už diváci talkšou zvyknutí.

Nové epizódy môžu diváci sledovať vždy po 22.00 h premiérovo každý piatok na :ŠPORTe a v repríze každú sobotu večer na Jednotke.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #Boris & Brambor
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Neodkladajte pravidelné gynekologické prehliadky. Môžu nájsť neželané.
Všetko vopred premyslite, aby ste...

+ Šatník prispôsobíte počasiu, zima a mráz sa ukáže v plnej paráde.
Zapíšete sa na jazykový kurz. Zlepší vám to...