Princezná Diana ožíva na slávnych momentkách z jachty! Herečka Debicki šla do plaviek a po jej boku... Harry a William

Zábery, ktoré si mnohí z nás ešte dobre pamätajú - aj oni boli výsledkom paparazzovského prenasledovania a videli sme ich v médiách. Teraz ožívajú pred kamerou a čoskoro aj na televíznej obrazovke.

21.10.2022 00:00 , aktualizované: 11:58
Elizabeth Debicki ako princezná Diana Foto:
Herečka Elizabeth Debicki ako princezná Diana na zábere z nakrúcania seriálu Koruna. Elizabeth nakrúcala slávnu scénu, ktorú pozná svet aj z paparazzovských fotiek, keď v roku 1997 dovolenkovala so svojím vtedajším partnerom Dodim al Fayedom.
debata

Tvorcovia populárneho seriálu Koruna, ktorý mapuje osudy a život členov britskej kráľovskej rodiny, sa v piatej sérii sústredil aj na obdobie po rozvode princeznej Diany a jej manžela – princa Charlesa, dnes britského kráľa Karola III. Znamenalo to, že sa v centre pozornosti objaví postava zosnulej princeznej, ktorá tragicky zahynula pri autonehode v Paríži v roku 1997 aj so svojím vtedajším partnerom – podnikateľom Dodim al Fayedom.

Herečka Elizabeth Debicki ako princezná Diana...
Herečka Elizabeth Debicki ako princezná Diana...
+5Princezná Diana dokázala na pláži naozaj...

Pred pár dňami objektívy reportérov zachytili nakrúcanie jednej slávnej scény – chvíle, ktorá sa objavila neskôr aj vo svetových médiách. Išlo o moment spoločnej dovolenky princeznej Diany s Al Fayedom na luxusnej jachte. Spoločnosť im v tom čase robili aj Dianina obaja synovia – princovia Harry a William.

zväčšiť Herečka Elizabeth Debicki ako princezná Diana... Foto: Profimedia
Elizabeth Debicki ako princezná Diana Herečka Elizabeth Debicki ako princezná Diana na zábere z nakrúcania seriálu Koruna. Elizabeth nakrúcala slávnu scénu, ktorú pozná svet aj z paparazzovských fotiek, keď v roku 1997 dovolenkovala so svojím vtedajším partnerom Dodim al Fayedom a oboma synmi - princami Williamom a Harrym. Tých si zahral Timothee Sambor a Teddy Hawley.

Fotografie z nakrúcania, hoci nie celkom ostré, vyznievajú veľmi autenticky. Je na nich zachytená austrálska herečka Elizabeth Debicki, ktorá práve v 5. sérii projektu stvárnila zbožňovanú princeznú.

V jednodielnych farebných plavkách a s parochňou krátkých vlasov pôsobí austrálska hviezda naozaj veľmi uveriteľne. Prispieva k tomu aj fakt, že po jej boku nechýbajú ani jej seriáloví synovia – v podaní hercov Timotheeho Sambora a Teddyho Hawleya, či herec Khalid Abdalla stvárňujúci Al Fayeda.

Britain Princess Diana Čítajte viac 2,5 miliardy ľudí po celom svete sledovalo pohreb princeznej Diany! Uskutočnil sa pred 25 rokmi

Nakrúcanie seriálu Koruna, ktorého nové časti by sa mali dočkať premiéry 9. novembra, bolo pozastavené v čase úmrtia kráľovnej Alžbety II., no následne ho zástupcovia produkčnej spoločnosti a televízie Netflix obnovili. V súvislosti s mapovaním kritického obdobia smrti princeznej Diany sa vynorili aj otázky, či streamovacia platforma bude bulvarizovať moment Dianinej smrti a zobrazí tragickú nehodu v Paríži. Samotná Debicki však uviedla, že tvorcovia „k tragickému momentu pristúpili s úctou a rešpektom“.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix US (@netflix)

Okrem Debicki sa v seriáli objaví aj herečka Imelda Staunton ako kráľovná Alžbeta II., herec Jonathan Pryce ako jej manžel – princ Philip či herec Jonny Lee Miller v úlohe premiéra Johna Majora.

VIDEO: Pozrite si britské kráľovské rezidencie

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #princ Harry #nakrúcanie #princezná Diana #jachta #koruna #Elizabeth Debicki

+ Nezabúdajte na hydratáciu, vaše telo ju nevyhnutne potrebuje.
Dôležité rozhodnutia prinesú očakávané zisky....

+ Humor nech vás neopúšťa a to za každých okolností.
V práci všetko zvládnete ľavou zadnou, nemáte sa čoho...