Harry v dokumente Netflixu poriadne pritvrdil: Za to, že Meghan potratila, môže....

Manželka princa Harryho Meghan v dokumente opisuje, ako zvažovala samovraždu.

16.12.2022 13:00
harry Foto: ,
Princ Harry a jeho manželka Meghan na archívnej snímke.
debata (1)

Manželka britského princa Harryho Meghan v posledných troch dieloch dokumentárnej série streamovacej platformy Netflix nazvanej Harry & Meghan opisuje, ako zvažovala samovraždu. Oproti prvým trom epizódam série pár v druhej časti ostrejšie kritizuje britskú kráľovskú rodinu. Harry svojho staršieho brata a následníka trónu Williama obvinil, že bol súčasťou mediálnych útokov. Povedal tiež, že bulvárne médiá sú zodpovedné za to, že Meghan potratila.

Britain Royals Harry and Meghan Čítajte viac Útok na kráľovnin odkaz, nechutnosť, z ktorej je na vracanie! Britské médiá Harryho a Meghan nešetria

„Vieme určite, že ten potrat bol spôsobený tým? No iste, že nie, ale keď zvážim ten stres, nedostatok spánku a načasovanie toho tehotenstva, môžem povedať, že ten potrat spôsobilo to, čo sa jej snažili (médiá) vykonať,“ povedal Harry a konkrétne menoval bulvárny denník Daily Mail.

„Cítila som sa tak, že som mala pocit, že to všetko sa skončí, len keď tu nebudem,“ popísala Meghan tlak, ktorý cítila zo strany tlače ako členka kráľovskej rodiny. Harry uviedol, že bol zničený, keď sa mu žena so svojimi pocitmi zverila.

1. FAKT: Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa...
2. FAKT: Princ Harry sa označil za "syna mojej...
+93. FAKT: Princ Harry mal údajne zoznam o tom,...

„Nikdy som si nemyslel, že to zájde tak ďaleko. A keď zašlo, cítil som zlosť a hanbu. Nevyrovnával som sa s tým práve dobre,“ povedal Harry. S odkazom na inštitúciu kráľovskej rodiny dodal, že bol „inštitučným Harrym“, nie „manželom Harrym“.

Termín inštitúcie v negatívnom slova zmysle Harry použil, aj keď hovoril o vzťahu so svojim bratom Williamom: „Najsmutnejšie na tom rozkole medzi mnou a mojím bratom je, že on je teraz na strane kráľovskej rodiny. Čiastočne to chápem. Je to jeho dedičstvo , ktoré je v ňom zakorenené. Je aj jeho zodpovednosťou, aby tá inštitúcia prežila a pokračovala,“ opísal mladší syn britského kráľa Karola III.

Germany Harry And Meghan Invictus Čítajte viac Harry o Meghan: Obetovala všetko, aby bola so mnou v mojom svete! Krátko na to som obeť priniesol aj ja

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, ako sú Harry a Meghan oficiálne titulovaní, odstúpili od svojich povinností v rámci kráľovskej rodiny v marci 2020. Uviedli vtedy, že chcú začať budovať iný život v Spojených štátoch, ďaleko od mediálnej pozornosti, ktorá podľa nich ohrozovala ich mentálnu zdravie.

„Bolo desivé, keď na mňa brat kričal a hulákal, môj otec hovoril veci, ktoré jednoducho neboli pravda a moja babička tam sedela a všetko to prijímala,“ popísal Harry v druhej polovici dokumentárnej série svoje odlúčenie s kráľovskou rodinou.

Princezná Kate z Walesu sa zhovára s umelcami,...
Princ William, princ z Walesu, jeho manželka...
+9Princ William, princ z Walesu, jeho manželka...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry

+ Vyvážená strava a pohyb sú základmi vášho dobrého zdravia.
Ukážte čo dokážete, neskrývajte si nápady len pre...

+ Udržiavajte telo v tom najlepšom stave, nech príde čokoľvek.
Nikto nemôže za vaše zlyhania, len vy sami....