Šéfkuchár Novák: Keď príde prezidentka, aj kuchyňu nám obsadia ochrankári

Do reštaurácie pod vedením šéfkuchára Martina Nováka, hlavnej hviezdy televíznej šou Na nože, mieria známe osobnosti aj mnohí politici.

05.03.2023 00:00
debata (1)
Video

VIDEO: Ako to vyzerá v jeho kuchyni, keď prídu vysokopostavení politici? Šéfkuchár Martin Novák prezradil pre Pravdu

Jedla u neho prezidentka, štátne návštevy – za roky, čo pôsobí na poste šéfkuchára už hostil viacero ľudí z protokolu. Pristupuje k takýmto hosťom inak ako k bežnému návštevníkovi? „Vôbec,“ vyhlásil bez zaváhania Martin Novák.

Šéfkuchár Martin Novák: Čo ho pri nakrúcaní šou Na nože najviac chytilo za srdce? Čítajte viac Šéfkuchár Novák zo šou Na nože: Gastronómia nebeží, ona šprintuje, školy na Slovensku sa zasekli v 80-tych rokoch

Priznal však zároveň, že niektoré postupy sa predsa len odohrávajú v kuchyni inak, ak sa objaví v reštaurácii štátna návšteva.

„Ak je štátna návšteva, alebo ľudia z protokolu, odoberajú sa vzorky jedla na 48 hodín, ktoré sa uskladnia. Keby prišlo k nejakej intoxikácii jedlom, aby vedeli hneď zakročiť,“ prezradil Novák. Ako to vyzerá počas takýchto návštev u neho v kuchyni a čo mu hovoria ochrankári politikov? Pozrite sa v našom videu vyššie.

zväčšiť Šéfkuchár Martin Novák v televíznej šou Na nože. Foto: TV Markíza
Martin Novák v televíznej šou Na nože Šéfkuchár Martin Novák v televíznej šou Na nože.

Martin Novák bol hosťom relácie Ide o nás, kde sme sa zhovárali o mnohých témach súvisiacich so súčasnou gastrónomiou na Slovensku. Celú reláciu nájdete nižšie.

Video

VIDEO: Relácia Ide o nás so šéfkuchárom Martinom Novákom.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #politici #kuchyňa #protokol #ochranka #prezidentka #Martin Novák