Ľahkosť kamzíka a tie tvoje stehná, Ďurovčíkove slová Valábikovi prekvapili celú sálu. Let's Dance dal zbohom divácky sexidol

Napínavé posledné minúty prežívala sála v Inchebe, ale aj diváci pri televíznych obrazovkách v nedeľňajšej epizóde šou Let's Dance.

10.04.2023 07:35
Boris Valábik a Eliška Lenčešová Foto:
Boris Valábik a Eliška Lenčešová v Let's Dance.
debata (12)

Pri záverečnom rozstrele, v ktorom zakaždým padne meno vypadávajúceho, skončili pred kamerami stáť kubánsky herec Mario Cimarro a slovenský moderátor, komentátor a bývalý hokejista Boris Valábik. Obaja obľúbení, najmä (no nielen) ženskou časťou publika obdivovaní za svoj šarm, humor, ale aj sexepíl – obaja páni museli prežiť niekoľko minút čakania, aby sa dočkali verdiktu z úst Viktora Vinczeho.

ZAK Zuzana Kanisová a dizajnér Fero Mikloško Čítajte viac Hviezdam Let's Dance vraví, budete chcieť tancovať nahé! Mikloško s Kanisovou miešajú lahodný módny koktejl pre diváka

Z úst moderátora napokon zaznelo meno Mario Cimarro. „Ďakujem, že si prišiel na Slovensko, že si si vytvoril vzťah so Slovenskom a že si tu s nami bol,“ adresoval zároveň Vincze ďalšie slová hrdinovi populárnej telenovely Skrytá vášeň, vďaka ktorej ho na Slovensku dobre poznali mnohí televízni diváci. „Navždy budem vďačný Slovensku, že som sa naučil tak veľa, že som mohol stretnúť všetkých týchto úžasných tanečníkov, umelcov, atlétov. Bola to úžasná jazda, veľmi veľmi ďakujem. Vďaka Let's Dance, vďaka Slovensko,“ lúčil sa už potom vlastnými slovami, hoci v angličtine, 51-ročný herec a rodák z Havany.

Mario Cimarro a Vanda Poláková počas 1. kola...
Mario Cimarro a Vanda Poláková v 2. časti šou...
+9Vanda Poláková a Mario Cimarro.

Cimarra však so Slovenskom spája omnoho viac než len popularita u divákov telenovelového žánru či účinkovanie v tanečnej šou. Už viac ako štyri roky žije so slovenskou modelkou a bývalou finalistkou súťaže Miss Bronislavou Gregušovou, s ktorou majú aj dieťa. Blondínka herca podporovala v hľadisku a na jej tvári kamery zachytili slzy.

zväčšiť Mario Cimarro a Vanesa Indrová na archívnom... Foto: Markíza
Mario Cimarro a Vanesa Indrová Mario Cimarro a Vanesa Indrová na archívnom zábere z Let's Dance.

Dojatie však bolo počas večera prítomné niekoľkokrát a diváci sa ho dočkali aj po tanečnom výkone Borisa Valábika. Ten je od úvodu súťaže v podstate považovaný za tanečne najslabší článok celebritnej zostavy. O to viac prekvapili slová porotcov, a to najmä mužskej časti poroty na jeho adresu. „Boris, si v šiestom kole a zatancoval si jive. Ja si myslím, je to náročné na psychiku, je to náročné na ego, viem o čom hovorím, a ja si myslím, že ten jive bol super. Niekde si sa v tom jive dostal aj do polky, ktorú uvidíme neskôr. Ale to nie je na škodu, aspoň si nás na to pripravil, ako to bude vyzerať,“ zložil poklonu urastenému športovcovi Koleník.

Gabriela Marcinková Čítajte viac Hviezdu seriálu Dunaj prirovnávajú k Maštalírovi, ale táto podoba... Marcinková našla 'dvojníčku' na tanečnom parkete

Ešte viac však prekvapili slová Jána Ďurovčíka, ktorý časť hodnotenia absolvoval s vtipnými „okuliarmi“ – keď si ich nasadil, šli z neho samé chvály a komplimenty. „Teraz, čo som videl, tak to je proste niečo famózne. Ty si nešliapal vôbec tie doby, ako som čakal, že ich budeš šľapať – ako kapustu, keď dusíš. Nie, ľahkosť kamzíka. Len tak si kopýtkal po tých oných a vieš čo bolo najkrajšie. Ten tvoj maliličký zadoček, viete, tie tvoje stehná, šli normálne do rytmu a tie polky sa ti… ja som proste nadšený, to bol jeden fantastický výkon,“ rozohnil sa Ďurovčík, aby potom už vážnejšie (a bez okuliarov) dodal: „Aj keď ti to nejde, snažíš sa a dnes to bolo zatiaľ najlepšie, čo som od teba videl.“ Valábik naozaj pôsobil dojato.

Štylistka Zuzana Kanisová a módny dizajnér Fero...
Štylistka Zuzana Kanisová a dizajnér Fero...
+25Mimoriadne dôležitá je aj zložka vlasy a...

Šieste tanečné kolo prinieslo však aj niekoľko kritickejších hodnotení a jedného sa dočkala Gabriela Marcinková. Herečka totiž s tanečným partnerom Matyášom predviedla viedenský valčík, ktorý bol síce plný náročných prvkov, no vo výsledku sa z neho stal akýsi hybrid a porotu táto snaha vôbec nenadchla. Ani výkon herca Richarda Autnera sa nestretol s nadšením, ale opäť sa potvrdilo, že jednou z horúcich favoritiek šou sa stáva herečka Jana Kovalčiková. Jej quickstep spojený aj s hromadným tanečným číslom ju priblížil k takmer perfektnému hodnoteniu v počte 40 bodov, chýbal už len jeden jediný.

zväčšiť Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec sú občas... Foto: Markíza
Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec sú občas premotivovaní. Šieste kolo im za to prinieslo kritiku.

V prechádzajúcich epizódach opustili tanečnú šou dámske účinkujúce a pomer pohlaví, čo sa celebritných tanečníkov týka, sa tak ešte viac vychýlil v prospech pánov. Práve herečky Jana Kovalčiková a Gabriela Marcinková sú momentálne už jedinými dámskymi celebritami, ktoré v tanečnej šou zostali. Asi aj vzhľadom na ich talent a výkony sa však dá očakávať, že diváci ich domov nepošlú a tak možno práve nedeľňajším kolom odštartovala séria „pánskych rozlúčok“.

Uvidíme, či sa táto teória potvrdí, alebo v hre budú divácke sympatie a hlasy aj ďalej držať svojich mužských obľúbencov. To však už ukáže ďalšie tanečné kolo. V súťaži, v ktorej momentálne zostalo už len šesť súťažných párov, začína ísť do tuhého…

Video

VIDEO: Herečka Gabriela Marcinková sa dočkala Let's Dance aj na druhýkrát. Čo ešte prezradila?

© Autorské práva vyhradené

12 debata chyba
Viac na túto tému: #Boris Valábik #Ján Ďurovčík #Let´s Dance #Mario Cimarro

+ Vyskúšate masáž a zrelaxujte sa, chýba vám oddych, ktorý potrebujete.
Cestovné poistenie bude najlepším...

+ Dnešná atmosféra bude uvoľnená s podtónom humoru a smiechu.
Komunikujte efektívne so svojimi...