Kavaschová čakala na Kovalčikovú a prišla.... Angelina Jolie z Bratislavy. A lak na nechty máš, pustila sa do nej kolegyňa

Už štvrtou sériou sa vracia na televízne obrazovky zábavná road-show S úsmevom po Slovensku. Herečke Dominike Kavaschovej však v jej úvode úsmev na tvári zamrzol. Dôvodom je nová kolegyňa.

29.06.2023 11:35
debata
Čakali Kovalčikovú, prišla Angelina Jolie z Bratislavy. Kavaschovú napálili štekle aj lak na nechty
Video
Zdroj: RTVS

V päťčlennej zostave došlo ku zmenám a tie asi neboli práve po chuti herečke Dominike Kavaschovej, ktorá čakala na svoju kolegyňu a dobrú kamarátku Janu Kovalčikovú. Víťazka šou Let's Dance sa však do Trnavy, kde nová séria odštartovala, nedostavila. Namiesto nej prišla nová členka tímu – je ňou herečka… (pozrite sa vo videu)

Jana Kovalčiková a Vilém Šír Čítajte viac Čo sa dialo po finále? Kráľovná Let's Dance sa chválila 'bicákmi', Marcinkovú ohromila Šebová a Sirági? Pokukuje po...

Príchod si pripravila vo veľkom štýle, na námestie v Trnave ju dokonca vpustili s minibusom. „A zrazu, keď sa otvorili tie dvere a ja som videla vyskočiť tú Angelinu Jolie z Bratislavy. Vyskočiť s tým kufrom a v štekloch. Ja som normálne nevedela, čo mám na to povedať. Ja som bola v šoku,“ komentovala Dominika Kavaschová.

zväčšiť Herečka Dominika Kavaschová na zábere z epizódy... Foto: RTVS
Photo 3 Dominika Kavaschová Herečka Dominika Kavaschová na zábere z epizódy šou S úsmevom po Slovensku.

Vo štvrtkovej epizóde sa tiež pred kamerami posťažovala na to, aká nepripravená je jej nová kolegyňa na cestovanie po Slovensku. Viac už v premiére na obrazovke Jednotky. A kto je nová kolegyňa? Odpoveď nájdete aj na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Dominika Kavaschová #Jana Kovalčiková #S úsmevom po Slovensku #Martina Zábranská

+ Hydratácia je kľúčová pre zdravie, denne pite dostatok čistej a čerstvej vody.
Zabudnite na prácu, načo držíte...

+ Jednoznačne nesmiete stráviť celé dni doma pri televízii, spamätajte sa.
Financie vám naozaj chýbajú, pri vašej...