Barbie vládne slovenským kinám, ale spoznáte jej hviezdu Margot Robbie? Mala čerstvých 18, keď nafotila tieto zábery

Obrovský úspech vo svete, ale dokonca aj na Slovensku si po premiérovom víkende pripísal na svoje konto film Barbie. Ak niekto doposiaľ nepoznal jeho hrdinku, už to asi ani nie je možné.

26.07.2023 00:00
debata (7)
zväčšiť Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v... Foto: Profimedia
Margot Robbie na zábere z roku 2008 v Queenslande Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v Queenslande, kde vznikol photo-shooting na začiatku jej hereckej kariéry. V tomto roku nastúpila do austrálskeho seriálu Susedia a začal sa písať jej herecký príbeh.

Austrálska herečka Margot Robbie, ktorá má už za sebou hviezdnu kariéru a niekoľko úspešných filmov, sa s novinkou od režisérky Grety Gerwigovej zaradila medzi najmedializova­nejšie tváre týchto dní.

Margot Robbie Čítajte viac Toto je najsexi podoba Margot Robbie, akú ste videli. Po šatách Barbie z roku 1961, šla do mini... Jej nohami je posadnutý internet

Zaslúžili sa o to zábery z premiérových podujatí, samotného filmu, ale aj takzvané „memečká“ na sociálnych sieťach či zábery na obálkach magazínov (Robbieovú nafotil Vogue, ELLE či dokonca magazín TIME).

Herečka Margot Robbie (v strede) na zábere z...
Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v...
+17Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v...

Fanúšikovia mimoriadne talentovanej, ale aj fyzicky príťažlivej Robbieovej asi dobre vedia, že svoju kariéru odštartovala v austrálskom seriáli Susedia. V rovnakom projekte, ktorý pomohol kedysi ku sláve aj speváčke Kylie Minogueovej.

zväčšiť Herečka Margot Robbie na premiére filmu Barbie. Foto: SITA/AP, Scott Garfitt
Britain Barbie Premiere Herečka Margot Robbie na premiére filmu Barbie.

Písal sa rok 2008, keď vtedy čerstvá osemnástka Margot nastúpila do populárneho seriálu. V tom čase vznikli aj prvé profi zábery v austrálskom Queenslande, na ktorých blondínka pózuje v parku a na pláži. Od ich vzniku uplynulo rovných 15 rokov a Margot v roku 2023 patrí medzi najkrajšie a najväčšie hviezdy Hollywoodu. Nech sa páči, porovnajte si „jej podoby“ v galérii.

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #herečka #Margot Robbie #hviezdy po rokoch

+ Vášmu zdraviu chýba čerstvý vzduch, mali by ste tráviť viac času vonku.
Rozvoj zručností a kvalifikácií môže...

+ Berte všetko pozitívne a snažte sa hlavne smiať, uvidíte ako vám to zlepší deň.
S peniazmi nebudete mať žiaden...