Tetovačka z Bravíčka a roztomilý úsmev... Pagáčová prekvapila záberom starým 21 rokov, toto bol jej herecký krst

Diváci v Česku ju milujú ako hrdinku televíznych projektov, slovenskí si ju zapamätali najmä ako porotkyňu televíznej šou Superstar. Česká herečka a moderátorka Patricie Pagáčová nie je pritom v brandži žiadnym nováčikom.

07.08.2023 00:00
Patricie Pagáčová Foto:
Patricie Pagáčová na letnom podujatí TV NOVA v Prahe.
debata

Málokto by si pomyslel, že pred kamerami sa pohybuje už viac ako dve dekády. Fotografický dôkaz však len nedávno zverejnila aj sama, na sociálnej sieti, kde ju sleduje bezmála 600-tisíc užívateľov.

Veronika Freimanová Čítajte viac Svojmu imidžu je herečka z filmu Sněženky a machři verná celú kariéru! Väčšiu sympaťáčku medzi 60-ničkami ťažko nájdete

Sympatická česká herečka, ktorá sa len nedávno objavila na letnej párty televízie NOVA, pridala na sieť fotografiu zo svojho prvého nakrúcania. „Tak ja našla knižky Ranč u zelenej sedmy. Môj prvý seriál. Rok 2002,“ napísala Pagáčová k fotografii, ktorá ju zachytáva na momentke z nakrúcania úspešného projektu Českej televízie.

Na jednom zo záberov je zachytená so svojím detským hereckým kolegom Pavlom Zedníčkom. Na ďalšom už to je detailný záber na talentovanú detskú herečku, ktorá narozdiel od niektorých ďalších detských kolegov profesii pred kamerami verná zostala.

Lucie Borhyová, Patricie Pagáčová a Kateřina  Brožová Čítajte viac Nádherná Borhyová, výsostne letná Pagáčová, nežná Brožová! Zástup českých blondínok doplnila Kostková

„Ach, to je nostalgia. To sú spomienky. A tá moja tetovačka. Asi Bravíčko, všakže,“ zavtipkovala si ešte Pagáčová na margo detského tetovania, ktoré má na fotke jej hrdinka Páťa.

Plavovlásku môžu diváci momentálne vidieť stále v seriáli Ulice, ale objavila sa tiež v minisérii Voyo Iveta o speváčke Ivete Bartošovej či projekte Agrometal.

Lucie Borhyová na letnom podujatí TV NOVA v...
Tereza Pergnerová na letnom podujatí TV NOVA v...
+6Lucka Vondráčková na letnom podujatí TV NOVA v...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Instagram #seriál #hviezdy po rokoch #Patricie Pagáčová

+ Nepodceňujte svoj zdravotný stav a správajte sa tak, aby ste ho napravili.
Povedzte o svojich nápadoch správnym...

+ Aj náročný deň môžete pekne zakončiť ak to budete skutočne chcieť.
Máte pred sebou veľa práce, preto sa...