StarDance či Let's Dance? V ktorej šou sa Tatiana Drexler objavila skôr? Tipnete si, koľko rokov delia tieto zábery?

Jednou zo stabilných tvárí tanečnej šou Českej televízie StarDance... když hvězdy tančí, je aj porotkyňa Tatiana Drexler, ktorú diváci dobre poznajú zo šou Let's Dance.

27.09.2023 00:00
Tatiana Drexler Foto:
Tatiana Drexler v šou StarDance... když hvězdy tančí - vľavo rok 2007, vpravo aktuálna sezóna, ktorá odštartuje v októbri.
debata

60-ročná rodáčka z Martina sa súčasťou českej šou stala v roku 2007. Sedieť v nej bude aj v aktuálnej, už 12. sérii, ktorá u našich susedov štartuje 14. októbra. Víťazov tohtoročnej šou diváci spoznajú vo finále 16. decembra. Hodnotiť výkony súťažiacich bude po boku herca Richarda Genzera a choreografa Zdeňka Chlopčíka. V StarDance bude o víťazstvo v súťaži súperiť desať tanečných párov – (galéria dole).

Rok 2007 a druhý ročník šou StarDance...když...
Tatiana Drexler v roku 2007 - jej štart v šou...
+62. kolo tanečej súťaže StarDance... když...

Na parkete 12. série sa predvedú páry v zložení

 • Eva Adamczyková (snowboardistka) a Jakub Mazúch,
 • Marek Adamczyk (herec) a Lenka Nora Návorková,
 • Vavrinec Hradilek (vodný slalomár a kajakár) a Katarína Bartuněk Hrstková, Ivana Chýlková (herečka) a Ján Tománek,
 • Richard Krajčo (spevák a herec) a Dominika Rošková,
 • Tereza Mašková (speváčka) a Daniel Kecskeméti,
 • Darija Pavlovičová (speváčka) a Dominik Vodička,
 • David Prachař (herec) a Zuzana Dvořáková Šťastná,
 • Josef Maršálek (cukrár) a Adriana Mašková
 • Iva Kubelková (moderátorka) a Martin Prágr

Ako sympatická Tatiana Drexler povedala, s rolou porotkyne je nadmieru spokojná a zamieriť na tanečný parket ako súťažiaca by už nechcela. Dôvod? „Tancovala by som v StarDance ako o život, keby tá ponuka prišla skôr. Tak do mojich štyridsiatich rokov. To je podľa mňa hranica, kedy by si mal človek uvedomiť, že už je stolička pre porotcov tá lepšia voľba. Závidím mladým profesionálnym tanečníkom a tanečniciam. Myslím, že nič krajšie, než byť súčasťou takého projektu ich nemôže stretnúť.“ Program sa u našich českých susedov teší značnej obľube, 11. sériu v priemere sledovalo 1,5 milióna divákov.

Ivana Chýlková (herečka) a Ján Tománek.
Iva Kubelková (moderátorka) a Martin Prágr.
+7David Prachař (herec) a Zuzana Dvořáková Šťastná.

Jej víťazom sa stal herec Jan Cina. Rodák z Prahy je známy napríklad z rozprávky Čertovské pero (2018), v ktorej si zahral hlavnú rolu spolu so slovenskou herečkou Judit Pecháček (rod. Bárdos). Objavil sa aj v oceňovanom seriáli MOST! scenáristu Petra Kolečka či v seriáli z produkcie HBO, Terapia. Predošlá séria StarDance sa vysielala v roku 2021 a počas šou bojovalo niekoľko jej tvárí s koronavírusom. Pozitívny test mala moderátorka Tereza Kostková. Kvôli chorobe a s ňou spojenej absencii museli šou predčasne opustiť herečka Simona Babčáková a muzikant Mirai Navrátil.

Jana Kovalčiková a Vilém Šír Čítajte viac Čo sa dialo po finále? Kráľovná Let's Dance sa chválila 'bicákmi', Marcinkovú ohromila Šebová a Sirági? Pokukuje po...

Na Slovensku televízia Markíza na jar odvysielala v poradí 8. sériu tanečnej šou Let's Dance, v ktorej sedela spolu s Jánom Ďurovčíkom, Jánom Koleníkom a Adelou Vinczeovou aj Tatiana Drexler. Do slovenského tanečného programu prvý raz ako porotkyňa prišla v roku 2008, v druhej sérii šou, kedy sa kráľovnou parketu stala herečka Michaela Čobejová po boku partnera Tomáša Surovca.

Tanečnica Rošková spieva chvály na Richarda Krajča: Ak niečo nezvládne, je to o mne
Video
Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Tatiana Drexler #StarDance... když hvězdy tančí

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...