Kto bude nový majster pekár? Výzvou v prvej časti šou bude obľúbený rez kardinál. A čo ďalšie zadania?

Zaujíma vás, čomu sa venujú finalisti novej série sladkej šou RTVS - Pečie celé Slovensko? A čo ich priviedlo pred kamery?

30.09.2023 12:00
pečie celé slovensko Foto:
Súťažiaci 3. série šou Pečie celé Slovensko.
debata

Tretia séria šou Pečie celé Slovensko štartuje už v nedeľu večer. Pred kamerami sa predvedie naozaj zaujímavá zostava amatérskych pekárov – predstavia sa vám vo videu! Moderátor Juraj Bača v nej dokonca má svojho dvojníka. Čo poviete, ako veľmi sa podobá so súťažiacim Tomášom, grafickým dizajnérom?

Tu sú finalisti 3. série sladkej šou – video!

Video
Zdroj: RTVS

12 súťažiacich čaká počas 11 týždňov až 33 pekárskych a cukrárskych výziev. V každej epizóde budú aj tento rok pripravovať 3 recepty v rámci osobnej, technickej a kreatívnej výzvy. V osobnej výzve budú súťažiaci piecť svoj rodinný recept na základe zadania. Pôjde o rovnaký pekársky výrobok, ale každý zo súťažiacich ho pripraví podľa seba. Nasledovať bude technická výzva, v ktorej sa súťažiaci budú musieť popasovať s receptom od porotkýň. V rámci tejto výzvy sa odkryjú cukrárske zručnosti súťažiacich a diváci budú možno prekvapení, aký náročný proces sa skrýva aj za relatívne jednoduchými dezertami. Poslednou výzvou pre súťažiacich bude kreatívna výzva. V tejto výzve sa fantázii medze nekladú́ a súťažiaci budú pripravovať mimoriadne náročné a kreatívne dezerty. Všetky súťažné výzvy bude hodnotiť odborná porota.

sutaziaci tretej serie Pecie cele Slovensko  2 Čítajte viac Východ, stred či západ? Na cukrárov z tejto časti Slovenska chválami nešetrila! Porotkyňa Jožka o finalistoch 3. série sladkej šou

S akými troma výzvami sa noví finalisti popasujú v úvodnej časti? Osobná výzva sa ponesie v pečení obľúbených koláčov „brownie“, v technickej výzve sa pustia do rezu „kardinál“ a zadaním kreatívnej výzvy bude torta pre mamu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #šou Pečie celé Slovensko

+ Dbajte na správnu techniku, aby ste predišli zraneniam a zlepšili výkon.
Nezabúdajte na poistenie do hôr, mohlo...

+ Ste vo fyzickej aj psychickej pohode. Vidno to na vašej rozžiarenej tvári.
Súťaž v televízii prinesie vytúženú...