Vedľa známych Sloveniek doslova žiarila: Kto je krásna Rachel Kramer z filmu A máme, čo sme chceli?

Známe herecké mená aj tváre na nedávnej premiére nového filmu A máme, čo sme chceli doplnila aj pôvabná tmavovláska. Jej totožnosť zaujímala mnohých a tí, čo už mohli vidieť nový film Michala Kunesa Kováča, vedia, že ide o americko-kanadskú herečku Rachel Kramerovú.

12.10.2023 00:00
Rachel Kramer Foto:
Americko-kanadská herečka Rachel Kramer v dobrej nálade na párty po premiére filmu A máme, čo sme chceli.
debata

Pozrieť si pôvabnú Rachel po boku slovenských a českých hercov môžete, samozrejme, na vlastné oči v slovenských kinách. Určite však neuškodí predstaviť trochu bližšie rodáčku z Bostonu, ktorá sa na slávnostnej bratislavskej premiére zaradila medzi najštýlovejšie dámy akcie.

0N2A9345-Enhanced-NR Čítajte viac Selfie? Aj ja tam chcem byť... Studenková si užila premiéru s kolegami. Prišla Pecháček aj Kovalčiková, pozornosť si ukradla neznáma kráska

Rachel sa narodila v Bostone v Spojených štátoch amerických, ale od mladého veku vyrastala v Kanade. Už od detstva bola fascinovaná filmom a túžila byť súčasťou magického filmového sveta. Keď vyrástla, začala sa venovať písaniu a snívala o tom, že sa stane režisérkou alebo scenáristkou. Najprv vraj vôbec nepomýšľala na to, že by sa mohla stať herečkou.

Herečka Judit Pecháček.
Herečka Zdena Studenková s partnerom...
+25Herec Ady Hajdu mieri do kinosály na premiéru...

Keď mala 19 rokov, začala navštevovať herecké kurzy v štúdiu Gillesa Plouffa v Montreale. Toto rozhodnutie zmenilo jej život. Podporovaná svojím učiteľom sa rozhodla hľadať ďalšie herecké kurzy a nakoniec sa zaregistrovala na Toronto Film School. Presunula sa do veľkomesta, kde pokračovala vo vzdelávaní v odbore Herecká tvorba pre film, televíziu a divadlo.

zväčšiť Americko-kanadská herečka Rachel Kramer na... Foto: Profimedia
Rachel Kramer Americko-kanadská herečka Rachel Kramer na premiére filmu A máme, čo sme chceli.

Doposiaľ najviac zaujala ako Rosanne v televíznej minisérii El Toro. Okrem hrania sa však Kramer venuje aj produkovaniu. Americko-kanadskej posile novej slovenskej snímky v kariére určite pomohol aj fakt, že okrem angličtiny hovorí plynule po francúzsky. A nepochybne je to aj osobný pôvab, ktorý ju predurčuje k záujmu kamery a diváka.

Kylie Jenner Čítajte viac Osí pás a plný dekolt v záplave kryštálov. Mladučká miliardárka uchvátila, ale... tieto dámy jej nedali nič zadarmo. Kuk na Ronaldovu Georginu

Kramerovej voľba na slávnostnej premiére padla na šaty z dielne Reformation, ktoré spájali čierne elastické puzdro s bielou naznačenou podprsenkou, ktorá bola vlastne ramienkami šiat. Jej slovenské kolegyne ako Judit Pecháček či Jana Kovalčiková sa predviedli ležérnejšie. Výsledok si môžete, samozrejme, pozrieť v našej bohatej galérii z premiéry.

Herec Daniel Fischer: Dobrovoľne by som s režimom nespolupracoval
Video
Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #herectvo #film #A máme čo sme chceli #Rachel Kramer

+ Kondícia sa zlepší a vy si trúfnete aj na dlhšie turistické prechádzky.
Aj vo financiách máte...

+ Aj vaše telo potrebuje doplniť vitamín D, slniečko vám k tomu dopomôže.
Nepotrebný majetok môžete predať...