Pred časom si vytancovala víťazstvo v Let's Dance, v nedeľu Kovalčiková zabojuje o ďalší titul vo veľkej šou. Ako si verí?

O sladký titul zabojujú známe tváre vo vianočnej epizóde šou Pečie celé Slovensko.

17.12.2023 00:00
Jana Kovalčiková Foto:
Jana Kovalčiková v sladkej šou.
debata (4)

Novú majsterku pekárku diváci spoznali už minulú nedeľu. Vo veľkom finále tretej série sa ňou stala Timi Strnálová z Levoče. O sladký titul však zabojujú aj známe tváre vo vianočnej epizóde šou Pečie celé Slovensko.

timi Čítajte viac Pekárka Timi: Zásadné životné rozhodnutie už padlo! Z víťazky sladkej šou bude...

Speváčka Katarína Koščová, moderátor Martin Nikodým, herečky Dominika Kavaschová a Jana Kovalčiková, herec a scenárista Andy Kraus a herec a zabávač Peter Marcin sa tak v stane pobijú o titul vianočného majstra pekára. Aké výzvy ich čakajú? Vo vianočnom špeciáli to nebudú tri, ale len dve výzvy. Technická výzva znie včelie úliky, zadaním kreatívnej výzvy bude vianočná roláda.

zväčšiť Speváčka Katarína Koščová, moderátor Martin... Foto: RTVS
Dominika Kavaschová a Jana Kovalčiková Speváčka Katarína Koščová, moderátor Martin Nikodým, herečky Dominika Kavaschová a Jana Kovalčiková, herec a scenárista Andy Kraus a herec a zabávač Peter Marcin sa v stane pobojú o titul vianočného majstra pekára.

Na pečenie pod dohľadom porotkýň Jožky Zaukolcovej a Petry Tóthovej sa nechala zlákať aj Jana Kovalčiková. Trúfa si na víťazstvo? „Účasť v šou beriem skôr ako výzvu, lebo nie som ani pekárka, ani cukrárka, chýba mi potrebná trpezlivosť,“ opísala herečka a dodala, že pred pečením uprednostňuje skôr varenie.

Video
Zdroj: RTVS

Len pred pár mesiacmi sa Kovalčiková tešila z víťazstva v 8. sérii tanečnej šou Let's Dance. Koho tipuje na víťaza vianočného špeciálu Pečie celé Slovensko? „Pre mňa je veľkým favoritom Martin Nikodým. Pracoval s nesmiernou precíznosťou a k tomu nám všetkým ešte aj radil,“ opísala s úsmevom – viac si pozrite vo videu!

Víťazka 3. série Pečie celé Slovensko Timi.
Víťazka 3. série Pečie celé Slovensko Timi...
+18Víťazka 3. série Pečie celé Slovensko Timi...

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Jana Kovalčiková #šou Pečie celé Slovensko