Nahým mesiacom je koniec, oblečiem sa, sľubuje fešák z novej komédie. Jeho zábery 'na Adama' nedajú spávať ani známemu moderátorovi

Nielen herečka Sydney Sweeney, ale aj jej filmový kolega Glen Powell je vďačným objektom záujmu a novým sexidolom. Po premiére komédie Anyone but you však prisľúbil čosi, čo možno jeho fanúšičky a fanúšikov sklame.

28.12.2023 00:00
Glen Powell Foto: ,
Herec Glen Powell na premiére romantickej komédie Anyone But You.
debata

Herec Powell, ktorý sa radí medzi hollywoodske hviezdy s ukážkovou fyzickou formou, sa v romantickej komédii Anyone but you objavuje vo viacerých scénach len v plážových šortkách. A dokonca aj bez nich.

Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii Miu Miu. Čítajte viac Za tieto šaty by sa nehanbila ani Elsa z Frozen, akurát sú 'nahé' a poriadne sexi: Triumfovala v nich najzvodnejšia blondínka televízie

Nahá scéna, ktorú nakrútili s kolegyňou zo seriálu Eufória, sa však dočkala aj pokračovania. Powella totiž na provokatívnych záberoch zvečnili aj pre pánsky športový magazín Men's Health. S obnaženým pozadím pózuje na terase luxusnej vily.

zväčšiť Herečka Sydney Sweeney a herec Glen Powell na... Foto: Profimedia
Sydney Sweeney a herec Glen Powell Herečka Sydney Sweeney a herec Glen Powell na zábere z filmu Miluje ma, nemiluje ma.

„Nuž, mám za sebou pár nahých mesiacov,“ vyhlásil na margo toho herec počas návštevy v talk-šou Jimmyho Fallona. „Ale myslím si, že sa už končia. Konečne si na seba niečo oblečiem. Chvalabohu, že už je tu zima,“ dodal s humorom Glen Powell.

Herec Glen Powell a herečka Sydney Sweeney na...
Darren Barnet a herečka Sydney Sweeney na...
+8Herec Glen Powell a herečka Sydney Sweeney na...

Tridsaťpäťročný blonďák priznal v interview pre magazín Variety, že nakrúcanie nahej scény vo filme Anyone but you bolo pre neho čímsi na hranici života a smrti. Točila sa totiž na kraji útesu a v jednom momente dvojica z neho skáče smerom dolu.

The Real Housewives Ultimate Girls Trip Čítajte viac Všetci chcú vidieť, ako to vyzerá, keď si bohaté paničky vyrazia na dovolenku. Na premiére ukázali nacvičené úsmevy a jedna aj...

„Nikto nehovorí o bezpečnostnom probléme na natáčaní, kde som takmer zomrel pri páde z útesu, keď som sa snažil príliš rýchlo vyzliecť nohavice. Ale je to naozaj zábavná scéna, takže to všetko stálo za to,“ uviedol Powell pre Variety. Film vstúpil do amerických kín 22. decembra, do slovenských príde pod názvom Miluje ma, nemiluje ma.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nahota #humor #forma #scéna #Glen Powell #Sydney Sweeney

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...

+ Skúsili ste aspoň na týždeň obmedziť mäso? Je to dokonalá výzva.
Vášmu nadriadenému leziete na nervy, hľadajte...