Radiť Aničke Rakovskej? To ona by mala dávať rady mne, vraví Kovalčiková. Vo finále Let's Dance má za favorita...

Už len pár dní bude mať oficiálne titul kráľovnej tanečného parketu v súťaži Let's Dance. Herečka Jana Kovalčiková prezradila, či drží palce svojej dobrej kamarátke Aničke Rakovskej.

03.05.2024 00:00
JZEM6937 Foto:
Herečka Jana Kovalčiková v kreácii od Lenky Sršňovej.
debata

„V tomto ročníku sa stretlo tak strašne veľa talentov, že mi hlava ide vybuchnúť každé kolo – lebo to, samozrejme, sledujem s tým, že kam dokážu túto šou posunúť. Vôbec neviem, už teraz neviem, komu by som to dopriala. Každému, samozrejme, ale… no mám svoje tipy, ale je ich strašne veľa,“ vyhlásila pred kamerou Pravdy Kovalčiková. V nedeľu večer to bude práve ona, kto sa ako štvrtý – špeciálny – porotca posadí vedľa tradičnej trojice. Bude držať palce svojej blízkej kamarátke?

Herec Jakub Jablonský. Čítajte viac Jakub Jablonský sa túži dostať do finále Let's Dance. Odkaz zo Slnka v sieti? Takto sa prihovoril fanúšikom pred našou kamerou

S Aničkou Jakab Rakovskou sa roky priatelia a dokonca spolupracovali aj na internetovom seriáli Kavej. Padla teda tiež logicky otázka, či si Rakovská brala rady od Kovalčikovej, ktorá už s Let's Dance skúsenosti mala. „To ona by skôr mala dávať rady mne,“ komentovala s úsmevom herečka Slovenského národného divadla.

Hlava mi ide vybuchnúť, keď vidím, čo všetko v Let's Dance dokážu
Video
Zdroj: TV Pravda

Už v lete by sa diváci mali dočkať filmovej verzie spomenutého internetového fenoménu Kavej. Premiéra je naplánovaná v júli a dvojicu kolegýň a kamarátok čaká aj cestovanie s filmom po Slovensku. Aký a o čom bude, aj to prezradila Kovalčiková v našom rozhovore. Viac si pozrite vo videu.

Jana Kovalčiková a Vilém Šír ako víťazný pár 8....
Jana Kovalčiková a Vilém Šír počas 4. kola...
+15Jana Kovalčiková a Vilém Šír  v 5. kole  Let's...

Finále tanečnej súťaže Let's Dance sa uskutoční už najbližšiu nedeľu, o víťazstvo zabojuje trojica v zložení Anna Jakab Rakovská, Juraj Loj a Jakub Jablonský.

Byť za favorita? Jasné, že to vytvára tlak, ale ja sa snažím... Jablonský má jasný cieľ, sprevádza ho celou súťažou Let's Dance
Video
Zdroj: TV Pravda
Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová  v...
Juraj Loj a Natália Horváthová   v 6. kole...
+6Anna Jakab Rakovská a Jaroslav Ihring v 7. kole...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jana Kovalčiková #Let´s Dance #Anna Jakab Rakovská

+ Pozor na spodnú časť tela, hlavne na verejných kúpaliskách zvýšte hygienu.
V práci...

+ Nájdete v sebe odhodlanie zmeniť svoj život k lepšiemu, vnímajte okolie.
Nebojte sa príležitostí,...