V Dunaji si zahrala jedna z najvýraznejších slovenských moderátoriek, mnohí ju vôbec nespoznali

Okrem hereckých hviezd, ktorým patrí v seriáli Dunaj, k vašim službám stále miesto, tvorcovia obsadzujú aj mnohé epizódne postavy a postavičky.

17.05.2024 00:00
Vera Wisterová Foto:
Vera Wisterová a Sarah Arató v seriáli Dunaj, k vašim službám.
debata (7)

Niektoré dostanú priestoru viac, iné menej. V jednej z úloh sa v 5. sérii predviedla aj výrazná slovenská moderátorka, Vera Wisterová. V úlohe paničky z vyššej spoločnosti ju na prvý pohľad mnohí ani len nespoznali. Svoje neprehliadnuteľné ryšavé vlasy mala totiž elegantne sčesané dozadu a ukryté pod šik klobúčikom.

zväčšiť Vera Wisterová v seriáli Dunaj, k vašim službám. Foto: Markíza
Vera Wisterová Vera Wisterová v seriáli Dunaj, k vašim službám.

V seriálovom hite sa pred kamerami na pár okamihov stretla na chodbe v bytovom dome, kde býva seriálová Lena (Jana Kovalčiková) s lekárkou Šarlotou Majerovou (Sarah Arató). Pred kamerou si vymenili zopár replík. Ako očarujúca dáma, ktorá si dáva na svojom vzhľade záležať, zavítala aj na nákupy do obchodného domu, do oddelenia módy. Tam sa jej ujala Vilma Rusnáková (Monika Hilmerová) – jedna z hlavných ženských postáv seriálu na Markíze.

Zábermi z nakrúcania sa pred časom pochválila Wisterová aj na sociálnej sieti. Pod zverejnenými fotografiami jej niekoľko divákov napísalo, že ju v Dunaji ani nespoznalo. „Neuveriteľné, vôbec som ju nespoznala. Pritom má taký jedinečný hlas,“ aj v tomto duchu jej písali fanúšikovia na Instagrame. Kostyméri aj vizážisti sa s jej postavou skutočne vyhrali. Vy ste Veru Wisterovú v seriáli Dunaj, k vašim službám spoznali? Hlasujte!

Martin Nikodým Čítajte viac Nikodým ako nacistický dôstojník v Dunaji: Keď ukázal svoju fotku zo seriálu kamarátovi z Mníchova, prišla reakcia

Rolu v Dunaji má aj Wisterovej moderátorský kolega, Martin Nikodým. Hoci diváci ho majú v mysliach zapísaného práve ako moderátora, on je vyštudovaný herec. K svojmu pôvodnému povolaniu sa vrátil po dlhej dobe práve v spomínanom seriáli. A hoci bol z návratu pred kamery spočiatku nervózny, svoju postavu si čoraz viac užíva. Pred kamerami stvárňuje nacistického dôstojníka. „Som rád, že moja rola Hansa Müllera stále žije. Musím povedať, že už si užívam každý svoj výstup,“ povedal pre Pravdu – viac tu.

 Vera Wisterová predvedie svoje vedomosti v šou...
Moderátorka Vera Wisterová nechýbala na...
+8Moderátorka Vera Wisterová v šatách KURA...

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #Dunaj #Vera Wisterová #k vašim službám

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...

+ Konzumujte viac vitamínov, aby ste podporili imunitu. Výživa je základ.
Starosti nepretriasajte pred...