Detstvo či dospievanie v luxuse? Carmen Geiss hovorí jasne, v akých pomeroch vyrástla

Carmen Geiss, dnes jedna z najznámejších televíznych celebrít, sa preslávila spolu s manželom Robertom vďaka šou Geissenovci – Ťažký život milionárov.

21.05.2024 00:00
geissenovci, Foto:
Geissenovci sa predvedú v ešte jednej slovenskej epizóde.
debata

Luxus ich obklopuje na každom kroku a oni ho s radosťou predvádzajú nielen pred kamerami, ale aj na sociálnych sieťach.

Ale luxus k jej životu nepatril odjakživa. V rozhovore pre „Bild am Sonntag“ hovorí o tom, ako ju formovalo detstvo a dospievanie, počas ktorého sa prizerala, ako jej rodičia tvrdo pracujú. O prepychu nemohlo byť ani reči. Celý život pracovali v gastronómii. Najskôr viedli prístavnú krčmu v Düsseldorfe a neskôr diskotéku v Kolíne. Carmen Geiss si spomína, že jej matka musela denne variť aj 150 jedál.

Milionárska rodinka - Carmen, Shania, Davina a...
Geissenovci v obradnej miestnosti...
+4Slovensko dostane od Geissenovcov oveľa väčšiu...

Keďže jej rodičia museli veľa pracovať, detstvo trávila aj u svojej starej mamy, tento čas opisuje ako najkrajší počas detstva. Ale spomína aj na pondelky, ktoré prežívala s rodičmi a spoločnými aktivitami.

Po ukončení školy Carmen Geiss pracovala ako fitness trénerka a modelka, čo jej ale na živobytie nestačilo, preto si našla ďalšiu prácu ako predavačka v butiku a na diskotéke. Jej rodičia ju vždy viedli k pracovitosti a takisto podporovali jej ambície, čo sa jej v živote neskôr vyplatilo.

geiisenovci Čítajte viac Ako bolo na Slovensku, Geissenovci? Carmen už fanúšikom opísala pobyt u nás, tí reagujú

Slávna blondínka sa preto bráni tvrdeniam, že majetok získala len manželstvom s bohatým mužom. Jasne hovorí, že keď spoznala svojho manžela Roberta Geissa, ktorého stretla ako tínedžerka, nemali nič – ani on a ani ona. Dvojica sa pred oltár postavila v roku 1994. Svoje miliónové imanie si vybudovali spoločne. Od roku 2011 sú Geissovci televíznymi hviezdami spomínanej šou, v ktorej sa pravidelne objavujú aj ich dve dcéry Davina a Shania.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Carmen Geiss

+ Vzdelávanie sa, je tiež jedna z možností uvoľnenia sa a oddýchnutia si.
Čoskoro budete v práci vynikať, všimne...

+ Nikdy ste neboli vo forme ako teraz, udržujte si to, dobrá práca.
V práci sa vám bude veľmi dariť, môžete...