Po známej moderátorke si v Dunaji zahrala jedna z top slovenských speváčok! Ale potrebovala povolenie od Waltera Klausa

Nie je to tak dávno, čo sa v seriáli Dunaj, k vašim službám objavila v epizódnej postave jedna z najvýraznejších slovenských moderátoriek.

30.05.2024 12:00
Dunaj  k vasim sluzbam  2 Foto:
Ján Koleník, Jana Majeská, Lucia Siposová a Marek Fašiang v seriáli Dunaj, k vašicm službám.
debata (1)

Rolu paničky z vyššej spoločnosti si v niekoľkých epizódach zahrala Vera Wisterová. Vďaka šikovným vizážistom a kostymérom ju však ako seriálovú postavu na prvý pohľad nespoznal každý.

Vera Wisterová Čítajte viac V Dunaji si zahrala jedna z najvýraznejších slovenských moderátoriek, mnohí ju vôbec nespoznali

Po Wisterovej si rolu v Dunaji „strihla“ aj ďalšia neprehliadnuteľná dáma, speváčka a víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar, Emma Drobná. Objavila sa v závere utorkovej epizódy ako speváčka na pódiu v kabarete. Pre Helgu Klausovú (Jana Majeská) zaspievala pieseň na želanie od francúzskej šansonierky Edith Piaf. Keďže jej skladby boli v tom čase zakázané, muselo prísť najskôr povolenie od Waltera Klausa (Ján Koleník). Keď ho vyslovil, kabaretom sa začali niesť tóny francúzskej skladby.

Ako všetky speváčky v kabarete, aj Drobná mala na sebe krásnu večernú róbu, ktorú dopĺňali neprehliadnuteľné dobové šperky. Ako prezradila na Instagrame, Dunaj, k vašim službám považuje za najkrajší seriál, ktorý bol u nás natočený a keď prišla ponuka, tak ju s radosťou prijala.

Lesana Krausková Čítajte viac Ako Michala ho v Dunaji svadba iba čaká! V skutočnosti už ženatý je, učarovala mu česká herečka, niekdajšia finalistka Miss

Z jej účinkovania pred kamerami seriálu sa tešili aj fanúšikovia, ktorí na Drobnej výstup reagovali veľmi pozitívne. „Mohla by v Dunaji aj častejšie spievať,“ v tomto duchu sa nieslo niekoľko komentárov na jej adresu.

zväčšiť Speváčka Emma Drobná v seriáli Dunaj, k vašim... Foto: Markíza
emma drobná Speváčka Emma Drobná v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Speváčkou v Dunaji je aj herečka Petra Dubayová, ktorá patrí k stáliciam seriálu od prvej série. V úlohe Evy Dušekovej mieša karty aj v aktuálnej, šiestej sérii.

Speváčka Emma Drobná v seriáli Dunaj, k vašim...
Speváčka Emma Drobná v seriáli Dunaj, k vašim...
+3Vera Wisterová v seriáli Dunaj, k vašim službám.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Dunaj #Emma Drobná #k vašim službám

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...

+ V tomto mesiaci môžete zabudnúť na chrípku či iné choroby.
Budovanie pozitívnych vzťahov s kolegami podporuje...