Práve teraz výrazne mieša karty v Dunaji na Markíze! Spoznávate v tomto svalnatom Tarzanovi...

Herec a spevák Peter Pecha vhupol ako nová postava do piatej série seriálu Dunaj, k vašim službám. V hite Markízy je stále, scenáristi sa s jeho postavou pohrávajú aj teraz, v záverečných častiach 6. série.

12.06.2024 15:44
peter pecha Foto:
Herec a spevák Peter Pecha ako muzikálový Tarzan v Divadle Hybernia.
debata

Ako Michal začal miešať karty v živote seriálovej Alenky (Lesana Krausková). Ich príbeh lásky bol napínavý a diváci so zatajeným dychom sledovali, či dá sympatický Michal prednosť milovanej žene alebo uprednostní povolanie kňaza. Napokon sa fanúšikovia Dunaja dočkali rozuzlenia, Michal požiadal Alenku o ruku. Dvojici patria aj aktuálne posledné epizódy 6. série, kedy sa Michal vrátil z frontu na pár dní späť k Alenke. Vojna ho zmenila a on zvažuje, že sa do bojov už nevráti, čo by však znamenalo vojenský súd…

Herečka Lesana Krausková a herec Peter Pecha...
Peter Pecha ako muzikálový Tarzan.
+9Peter Pecha počas príprav na muzikál Rocky v...

Zatiaľ, čo Pechu slovenskí diváci spoznali až vďaka seriálovému hitu, u našich českých susedov sa už dočkal aj divadelného ocenenia. Urastený Záhorák získal cenu Thálie za rok 2017, prestížne herecké ocenenie mu vyniesla muzikálová rola Rockyho. Práve na divadelných doskách je u našich susedov k videniu naozaj často – či už v Studiu Dva alebo v Divadle Hybernia.

zväčšiť Peter Pecha ako muzikálový Tarzan. Foto: Profimedia
peter pecha Peter Pecha ako muzikálový Tarzan.

Na konte má aj rolu v muzikáli Tarzan, ktorý vznikol v Divadle Hybernia v Prahe. Tarzan je príbehom o mladom mužovi, ktorý hľadá svoje korene a nájde životnú lásku. V hlavnej úlohe sa spolu s Petrom Pechom striedali herci David Gránsky či Vojtech Drahokoupil. Na javisku tak Pecha predviedol nielen herecký či spevácky talent, ale aj svoje svaly. S parochňou na hlave, uprostred bujnej divadelnej džungle – spoznali by ste v ňom seriálového Michala?

zväčšiť Peter Pecha počas príprav na muzikál Rocky v... Foto: Profimedia
peter pecha Peter Pecha počas príprav na muzikál Rocky v roku 2016.

Pecha si už zahral aj v českých seriáloch Modrý kód, Slunečná či Doktorka Kellerová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Dunaj #k vašim službám #Peter Pecha

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...