Šóošová a Juraško sa s Teleránom lúčili zaliati slzami! Ich nástupcovia? Divákov prvý raz zobudia v utorok, tu sú

Lenka Šóošová a Roman Juraško sa s divákmi Telerána rozlúčili naozaj emotívne.

17.06.2024 00:00
Roman Juraško a Lenka Šóošová Foto:
Roman Juraško a Lenka Šóošová boli takmer dve dekády súčasťou Telerána.
debata

Slzám sa neubránil ani jeden z nich, v rannej šou Markízy posledný raz spoločne vystúpili 28. mája. Už v utorok sa diváci stretnú s ich nástupcami.

juraško Čítajte viac Šóošová v slzách, Juraško celkom dojatý! Ich posledné Teleráno prevalcovali emócie, prežili spolu takmer 20 rokov

Tím rannej šou posilní úplne nová moderátorská dvojica – Simona Ondrušková a Marek Polomský. Svoju premiéru na obrazovkách televízie Markíza absolvujú v 18. júna a doplnia tak dve terajšie moderátorské dvojice, ktoré tvoria Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčekom a Lucia Hlaváčková s Matúšom Krnčokom.

zväčšiť Tím Telerána posilní úplne nová moderátorská... Foto: TV Markíza
Teleráno Tím Telerána posilní úplne nová moderátorská dvojica - Simona Ondrušková a Marek Polomský.

Hlas Simony Ondruškovej (25) môžu diváci poznať z éteru rádia Europa 2. "Je to pre mňa veľká česť a zároveň zodpovednosť. Viem však, že spoločne s Marekom zo seba vydáme to najlepšie a urobíme všetko pre to, aby to tak cítili aj diváci pri obrazovkách. Sme tu totiž práve pre nich, ktorí reláciu sledujú roky a nesmierne si ju obľúbili. Verím, že ranné vstávania budú pre nich príjemné aj v našom podaní,“ povedala Simona Ondrušková.

Mareka Polomského (33) mohli diváci zaregistrovať ako moderátora galavečera Miss Slovensko 2023. Moderovaniu sa začal venovať už na strednej škole a od roku 2016 uvádza vlastnú úspešnú talkšou Povec ty, v ktorej „spovedá“ úspešných ľudí z rôznych oblastí.

"Ponuku moderovať Teleráno som prijal s veľkým rešpektom a pokorou. Nie som práve ranné vtáča, takže vyjdem zo svojej komfortnej zóny, už teraz sa však veľmi teším na divákov, svoju novú parťáčku Simonu, ako aj na všetky skúsenosti, ktoré vďaka Teleránu načerpám. Rád sa totiž učím nové veci a snažím sa na sebe neustále pracovať,“ prezradil Marek Polomský.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Teleráno patrí medzi najdlhšie vysielané relácie TV Markíza, divákom spríjemňuje ranné vstávanie už od septembra 1996. Lenka Šóošová a Roman Juraško divákom a diváčkam televízie Markíza spríjemňovali ranné vstávanie takmer dve dekády.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Lenka Šóošová #Roman Juraško #Teleráno

+ Neurobte nič, čím by ste ohrozili zdravie svojich blízkych a tiež sebe.
Pracovné vzťahy budú ako na hojdačke,...

+ Sledujte svoje zdravie, aby ste predchádzali problémom. Prevencia je dôležitá.
Vyjednávajte lepšie podmienky,...