Nahé scény v seriáli odhalili (skoro) všetko, hviezda Bridgertonu má pre novinárov dokonalú odpoveď: Ako členka komunity žien s perfektnými prsiami som...

Pred pár dňami sa diváci konečne dočkali aj druhej polovice epizód očakávanéj tretej série seriálu Bridgerton, v ktorej tentoraz hviezdi írska herečka Nicola Coughlan. Jej prítomnosť bola pritom zjavne obrovským lákadlom pre divákov od počiatku.

17.06.2024 06:42
debata (2)
zväčšiť Herečka Nicola Coughlan v kreácii Rodarte a jej... Foto: SITA/AP, Scott A Garfitt
Britain Bridgerton Season 3 Part Two Screening Herečka Nicola Coughlan v kreácii Rodarte a jej kolega Luke Newton na premiére druhej časti epizód tretej série Bridgerton.

Coughlan, ktorá stvárňuje v historickej romanci Penelope Featheringtonovú, bola prezentovaná aj v pôvodných epizódach ako škaredé kačátko – mladá žena, ktorá nezapadala do štandardov niekdajšej krásy regentského Anglicka a aj pre to trpí nezáujmom mužov či posmeškami žien. Jedným z dôvodov je aj jej drobný vzrast a plnšie krivky. Tvorcovia sa však v tretej sérii pozreli na celú tému z úplne iného hľadiska a 38-ročná Coughlan sa stala skutočnou hviezdou série a tiež miláčikom mnohých diváčok a divákov.

Herec Daniel Brühl. Čítajte viac Hral Nikiho Laudu aj esesáckeho zloducha, teraz je z neho slávny dizajnér. Daniel Brühl exkluzívne pre Pravdu: Na Lagerfeldove fotky som sa nemohol pozerať

Jej sympatia nepochybne posilní aj fakt, že ona sama absolútne ukážkovo reaguje aj na otázky novinárov, ktorí sa stále nejakým spôsobom zameriavajú na jej postavu či plus-size krivky, ktoré sú v televíznom aj filmovom priemysle zastúpené menšinovo.

Herečka Nicola Coughlan v kreácii Rodarte a jej...
Hviezdy a hrdinovia tretej série projektu...
+4Herečka Nicola Coughlan v kreácii Rodarte a jej...

Keď počas rozhovoru v Dubline dostala nedávno Coughlan otázku a takpovediac kompliment na to, že sa odhodlala na nakrútenie nahých scén so svojím televíznym kolegom Lukeom Newtonom alias Colinom Bridgertonom, odvetila nasledovne: „Viete, bolo to ťažké, lebo si myslím, že ženy s mojím typom postavy – ženy s dokonalými prsiami – nevídať na obrazovkách dosť často. Som veľmi hrdá ako členka komunity žien s dokonalými prsiami, že som mala možnosť ich ukázať a verím, že si to diváci užili,“ uviedla Nicola Coughlan.

zväčšiť Herečka Nicola Coughlan a jej kolega Luke... Foto: Profimedia
881572125 Herečka Nicola Coughlan a jej kolega Luke Newton počas erotických scén v seriáli Bridgerton.

Za odpoveď, ktorá celú konverzáciu otočila pozitívnym smerom, zožala nadšené reakcie na sociálnych sieťac. Tešiť sa však môže aj Netflix – tretia séria má na konte niekoľko rekordov a dokonca prekonala svoje vlastné. Prvú epizódu tretej série si pozrelo 45,1 milióna divákov, čím sa projekt zaradil medzi najúspešnejšie počiny streamovacej platformy.

Nicola Coughlan v kreácii Wiederhoeft Čítajte viac Byť čo najviac nahá pred kamerami som chcela sama. Je to veľké 'f..k you' všetkým komentárom o mojom tele, hovorí hviezda Bridgertonu

Popularita Coughlanovej za posledné obdobie výrazne stúpla a očakáva sa, že sa čoskoro objaví aj v nových projektoch a získa tiež nové reklamné kontrakty. Pozrite si zábery hviezdy z nedávnej premiéry druhej časti tretej série.

Herečka Nicola Coughlan na archívnom zábere.
Herečka Nicola Coughlan v kreácii Rodarte na...
+9Herečka Nicola Coughlan na slávnostnej premiére...

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #odpoveď #nahé scény #Bridgerton #Nicola Coughlan

+ Mysleli ste si, že teplé počasie nemôže priniesť ochorenia, naopak.
S klimatizáciou si to rozmyslite, len v...

+ Sledujte svoje zdravie, aby ste predchádzali problémom. Prevencia je dôležitá.
Vyjednávajte lepšie podmienky,...