Doteraz stále po boku Dubayovej, teraz na Plevčíka čaká iná žena! Jej konkurentka z Let's Dance

Herca Vladislava Plevčíka diváci pravidelne vídali počas priamych prenosov 9. série tanečnej šou.

20.06.2024 17:00
dubayova Foto:
Petra Dubayová a jej partner, Vladislav Plevčík.
debata

Na parkete sa totiž zvŕtala jeho partnerka, hviezda seriálu Dunaj, k vašim službám, Petra Dubayová. Spoločne sa objavili aj na finále šou, aby si pozreli konečný súboj medzi Annou Jakab Rakovskou, Jurajom Lojom a Jakubom Jablonským.

Ivana Gáborík Surovcová a Marián Gáborík Čítajte viac O šok na červenom koberci sa pred finále Let's Dance postaral Dubayovej partner. Objektívy zaujala Svarinská aj Gáboríkovci

Práca už čoskoro zvedie dohromady spomínanú finalistku šou, Annu Jakab Rakovskú a Vladislava Plevčíka. Práve jeho si totiž tvorcovia vybrali ako hlavného mužského predstaviteľa pripravovanej snímky Duchoň.

jablonský, lenčešová Čítajte viac Let's Dance má víťaza, Slovensko nového miláčika! Oberie Jablonský Koleníka o jeho tituly? Odpoveď kráľa parketu je jednoznačná

Príbeh hudobnej legendy a jedného z najobľúbenejších spevákov 70-tych a 80-tych rokov v Československu – Karola Duchoňa – sa dostane na plátna kín už budúci rok v lete. Film o živote tejto legendy začne režisér Peter Bebjak nakrúcať už o niekoľko týždňov.

zväčšiť Vladislav Plevčík si zahrá Duchoňa vo filmovej... Foto: Continental Film
Vlado Plevcik 1 Vladislav Plevčík si zahrá Duchoňa vo filmovej novinke.

Dobový hudobný film divákom ukáže príbeh chlapca z vidieckej kapely, ktorý sa vo svojom čase stal skutočnou pop ikonou. Písali preňho najrenomovanejší hudobní skladatelia a textári na Slovensku, získaval ceny na najvýznamnejších súťažiach a vystupoval na pódiách po celom svete. Vo filme ho stvárni spomínaný Vladislav Plevčík.

zväčšiť Herečka Anna Jakab Rakovská v tanečnej šou... Foto: TV Markíza
Anna Jakab Rakovská Herečka Anna Jakab Rakovská v tanečnej šou Let's Dance.

"Veľmi dlho sme premýšľali, kto by ho dokázal stvárniť najlepšie, kto by bol dostatočne tvárny a kto by nechal vyniknúť Duchoňa, lebo je to jeho príbeh, ktorý prinášame na plátna kín. Nechceli sme, aby niekto chronicky známy predstieral, že ním je. Vladko Plevčík je pre túto úlohu dokonalý. Vie spievať, je to talentovaný herec a v kombinácii s prácou umeleckého maskéra Martina Jankoviča budete mať pocit, že je prelom 70 a 80-tych rokov a vy sedíte vo V-čku,“ hovorí Peter Bebjak o tom, prečo si pre postavu Karola Duchoňa vybrali práve mladého herca, ktorý je známy najmä vďaka množstvu muzikálových postáv, ktoré stvárnil v posledných rokoch.

Po boku Vladislava Plevčíka sa v úlohe jeho prvej manželky Eleny objaví Anna Jakab Rakovská, rodičov stvárnia Gregor Hološka a Agáta Spišáková a v menšej úlohe diváci uvidia aj obľúbeného Tomáša Maštalíra.

Petra Dubayová v seriáli Dunaj, k vašim službám.
Petra Dubayová v seriáli Dunaj, k vašim službám.
+5Herečka Petra Dubayová je prvou účinkujúcou...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Vladislav Plevčík

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...