Polovica Slovenska prestane Dunaj pozerať, píšu fanúšikovia. Dôvodom je...

Vo štvrtok večer sa na pár týždňov uzavreli osudy hrdinov seriálového hitu Dunaj, k vašim službám.

21.06.2024 08:58
Dunaj k vašim službám Foto:
Dunaj k vašim službám - hlavní hrdinovia.
debata (29)

Koniec šiestej série priniesol niekoľko emotívnych scén, ktoré opäť poriadne lomcovali divákmi. Letná prestávka skalným fanúšikom nie je po vôli, najmä, keď ide o jedného z ich miláčikov.

zväčšiť Marek Rozkoš v seriáli Dunaj, k vašim službám. Foto: Markíza
DUNAJ 6. SERIA 17 Marek Rozkoš v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Áno, reč je o seriálovom Petrovi Kučerovi, ktorého od prvej série stvárňuje herec Marek Rozkoš. Koniec série mu priniesol syna, ktorého mu porodila jeho milovaná Klára (Kristína Svarinská), ale zároveň mu tvorcovia opäť „pripravili“ náročné scény – boj o život. Diváci už teraz prejavili značnú vlnu nevôle, o svojho Petra rozhodne prísť nechcú. Po skončení poslednej časti aktuálnej série sa tak na Instagrame začali množiť odkazy pre tvorcov: „Ak Peter zomrie, polovica Slovenska prestane Dunaj pozerať,“ v tomto duchu sa nieslo niekoľko príspevkov. „Bez Petra to nebude mať význam, všetci prežili, len on zomrie?,“ píše ďalší. „Ak zomrie Peter, zomrie kus zo mňa,“ znejú slová ďalšieho skalného fanúšika.

Príbeh lásky predavačky Kláry Zacharovej (Kristína Svarinská) a syna z bohatej rodiny, Petra Kučeru (Marek Rozkoš) ťahá divákov pred obrazovky od prvej časti seriálu Dunaj, k vašim službám. Ich vzťah si prešiel mnohými vzostupmi a pádmi a diváci ich príbeh sledovali so zatajeným dychom. Hoci v poslednej sérii sa do popredia dostali osudy iných hrdinov, finále šiestej série patrilo aj im.

Kristína Svarinská a Marek Rozkoš v seriáli...
Marek Rozkoš v seriáli Dunaj, k vašim službám.
+8Kristína Svarinská v seriáli Dunaj, k vašim...

Tvorcom sa v postavách Kláry a Petra podarilo dať dohromady hereckú dvojicu, ktorá je pre divákov uveriteľná a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo ich osudom doslova žijú. Zatiaľ, čo Kristínu Svarinskú diváci Markízy dobre poznali aj z predošlých projektov ako Sestričky či Najhorší týždeň môjho života, Marek Rozkoš do seriálu vstúpil ako nová tvár.

zväčšiť Herec Marek Rozkoš s manželkou si prišli... Foto: TV Markíza
MACO0018 Herec Marek Rozkoš s manželkou si prišli pozrieť kolegov zo seriálu Dunaj, k vašim službám.

Rozkoš je členom súboru Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene, vyštudoval herectvo na Akadémii umení v Banskej Bystrici, kde ukončil aj doktorandské štúdium. Herečkou je aj jeho manželka Katka, spoločne už vychovávajú dve malé ratolesti, dcéru Hanku a syna Marka.

© Autorské práva vyhradené

29 debata chyba
Viac na túto tému: #seriál Dunaj #k vašim službám #Marek Rozkoš

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...