Všetky srdcia pri nej pukali, súhlasíte? Najdojímavejšia scéna finále Dunaja? Petrov prvý a posledný pohľad na syna ešte prekonal...

Posledná epizóda šiestej série Dunaja, k vašim službám priniesla niekoľko dojímavých scén, vrátane dramatického pôrodu v dome Kučerovcov.

23.06.2024 00:00
Marek Rozkoš a Zdena Studenková Foto:
Marek Rozkoš a Zdena Studenková vo finále 6. série Dunaja, k vašim službám.
debata

Ak však ide o slzy a najdojímavejšiu scénu, fanúšikovia v tom majú jasno. Príchod prvého potomka Kláry a Petra ich síce rozcítil, ale ešte o čosi viac ich dostala iná žena. Helga (Jana Majeská) sa pod hrozbou, ktorá prišla zo strany Waltera (Ján Koleník), rozhodla okamžite konať. Malého Janka zobrala do náručia a utekala s ním za jeho mamou, Evou Dušekovou (Petra Dubayová). Okamih, keď sa s rozkošným drobcom lúči a necháva ho svojej niekdajšej sokyni, aby mu zachránila život, bol nesmierne emotívny. Myslia si to aj fanúšikovia seriálu.

Jana Majeská v seriáli Dunaj, k vašim službám.
Jana Majeská v seriáli Dunaj, k vašim službám.
+12Jana Majeská a Marek Fašiang v seriáli Dunaj, k...

„Pre mňa najdojemnejšia scéna, keď dávala Helga malého Eve,“ píše jeden z divákov. „Jana Majeská podala vo finále excelentný výkon. Najkrajšia scéna, keď dala Janka Eve.“ A ďalší: „Brutálna čast… A že Helga dá malého Eve, toto by som nečakala.“

Malý Janko sa v závere série dostal k svojim... Foto: Markíza
dunaj Malý Janko sa v závere série dostal k svojim rodičom.

Ako sme na stránke Pravdy už písali, fanúšikov znepokojuje osud jedného z hlavných hrdinov, Petra Kučeru (Marek Rozkoš). Tomu tvorcovia síce dopriali v závere série zdravého syna, ktorého mu porodila jeho milovaná Klára, zároveň s prvým a posledným pohľadom na bábätko padá v bezvedomí na zem – viac tu.

Ktorá scéna v závere Dunaja najviac rozcítila vás? Hlasujte!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #seriál Dunaj #k vašim službám

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...

+ Veľké výkyvy, ktorými častujete svoje telo sa vám môžu nepekne vrátiť.
Tento deň bude náročný na financie,...