Do Chorvátska prvýkrát až kvôli nakrúcaniu. Alžbeta Ferencová prekvapila, prečo doteraz odmietala dovolenkový raj Slovákov?

Diváci ju mohli vidieť skôr na obrazovkách konkurenčnej televízie JOJ, no teraz sa talentovaná Alžbeta Ferencová objaví aj na obrazovkách Markízy. Leto sa bude niesť v znamení jej detektívnych schopností.

28.06.2024 00:00
Alžbeta Ferencová a jej kolega Jakub Štáfek Foto:
Herečka Alžbeta Ferencová a jej kolega Jakub Štáfek na zábere zo seriálu Polícia Hvar.
debata

Hrdinka seriálu Iveta, ktorého prvá séria valcovala rekordy sledovanosti, no druhá výrazne pohorela, získala rolu v osemdielnom seriáli Polícia Hvar. Ten sa nakrúcal už minulý rok v Chorvátsku, no diváci si na výsledok museli počkať.

ferencová Čítajte viac Na túto premiéru čakalo celé Slovensko! Iveta z Trebišova je späť, Ferencová jasnou hviezdou červeného koberca

Ferencová, ktorá stvárňuje kapitánku Ivetu, aj vďaka tejto práci zažila niečo úplne nové. Našinca možno prekvapí, no nikdy pred nakrúcaním nenavštívila obľúbenú destináciu množstva Slovákov. „Vďaka natáčaniu som prvýkrát navštívila Chorvátsko. Aj keď cestujem dosť často, Chorvátsku som sa asi vyhýbala. Možno som mala predsudky, bola som skeptická, pretože som si hovorila, že to nemôže byť tak super a zároveň tak blízko. Ale úplne som si to tu zamilovala a myslím si, že sa sem budem vracať,“ prezradila herečka, speváčka a tanečnica, ktorá vystupuje aj pod pseudonymom This is Zea. Tohtoročnú (zatiaľ prvú) dovolenku pri mori má však už za sebou – navštívila grécky ostrov Lindos.

Herečka a speváčka Alžbeta Ferencová alias This... Foto: Schwarzkopf Elite Model Look
Arrival of Guests By Kiti Wullich-18 Herečka a speváčka Alžbeta Ferencová alias This is Zea na svetovom finále súťaže Elite Model Look.

Pred kamerou sa 32-ročnej rodáčke z Prešova zapáčilo, ale čo je azda ešte dôležitejšie – jej prítomnosť sa pozdáva aj filmovým tvorcom. Dôkazom je ďalší projekt, ktorý už naznačila na svojom Instagrame. Ferencová sa objaví v pripravovanom filme, kde účinkuje po boku ostrieľaných hviezd ako Judti Bárdos, Zuzana Bydžovská či Hana Vagnerová. Na výsledok si však bude treba ešte chvíľu počkať.

Iba nedávno sa pôvabná tmavovláska objavila aj na svetovom finále súťaže Elite Model Look, ktoré sa konalo v Prahe. Podobu Alžbety Ferencovej a ďalších hviezdnych hostí nájdete aj v galérii pod videom.

Pozrite si tiež

Ako herečka nemám strach z ničoho, ako občianka sa o našu spoločnosť bojím, hovorí hviezda Dunaja Jana Majeská
Video
Zdroj: TV Pravda
Modelka Michaela Kocianová v kreácii od Borisa...
Topmodelka Daniela Peštová bola opäť očarujúca.
+31Herečka a speváčka Nela Pocisková na svetovom...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Chorvátsko #nakrúcanie #Alžbeta Ferencová #Polícia Hvar

+ Neurobte nič, čím by ste ohrozili zdravie svojich blízkych a tiež sebe.
Pracovné vzťahy budú ako na hojdačke,...

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali svaly. Odpočinok je nutný.
Dokážete dokončiť všetko, čo ste...