Objavil som Angelinu Jolie, vyhlásil známy herec, ktorého preslávil mysteriózny seriál aj závislosť od sexu. A dôvod?

Stretli sa pred filmovom kamerou koncom 90-tych rokov. Na spoločný počin si pamätajú už len ortodoxní filmoví fanúšikovia, snímka pohorela, ale...

30.06.2024 00:00
Herečka a producentka Angelina Jolie v kreácii... Foto: ,
Herečka a producentka Angelina Jolie v kreácii Atelier Versace.
debata (1)

…ale jej hrdina – herec David Duchovny si myslí, že účinkovaním v nej prispel k tomu, že svet filmu mohol objaviť jednu zo svojich najväčších hviezd. Na myslí má herečku Angelinu Jolieovú, s ktorou si zahrali v roku 1997 vo filme Playing God. Projekt prepadol a zarobil len štyri milióny, no hrdina seriálu Akty X sa cíti byť tak trochu objaviteľom krásy a talentu hollywoodskej hviezdy.

885595410 Čítajte viac Štart 58. festivalu vo Varoch ozdobila zmyselná slovenská krása! Ferencová ako hollywoodska diva, prišla aj Mauréry. Odvážne šaty z Košíc dostali druhú šancu

„Cítim sa akoby som ju objavil. Chápete, bol som súčasťou kastingového výberu, sedel som na kastingoch a teda áno, neobjavil som ju doslova. Ale keď vošla, okamžite som pochopil, že vstúpila budúca filmová hviezda a prehovoril som všetkých, aby sme ju obsadili,“ prezradil nedávno v rozhovore pre talk-šou Andyho Cohena 63-ročný herec.

zväčšiť Herecká dvojica David Duchovny a Angelina Jolie... Foto: - / Profimedia
David Duchovny a Angelina Jolie Herecká dvojica David Duchovny a Angelina Jolie na zábere z filnu Playing God z roku 1997.

Jolie mala ešte pred týmto účinkovaním niekoľko hereckých skúseností, ale kariéra sa naplno rozbehla až po nie príliš vydarenom filme Playing God. V roku 1999 natočila film Narušenie, za ktorý získala Oscara a následne sa z nej stala jedna z najobsadzova­nejších hviezd začiatku nového milénia. Obsadili ju do snímok 60 sekúnd, Lara Croft, Alexander Veľký či Pán a pani Smithovci.

Sydney Sweeney v kreácii Marca Bouwera Čítajte viac Pred 20 rokmi v nich uchvátila Angelina Jolie, teraz si jej šaty obliekla najsexi blondínka Hollywoodu. Rozdiel? Neprehliadnuteľný...

David Duchovny sa naopak úspechu na veľkom plátne vždy tešil len krátko a jeho najväčšia sláva prišla vďaka televízii. Okrem hitového seriálu Akty X to bol aj satira Californication, v ktorej jeho postava prežívala rozličné milostné eskapády. Neskôr vyšlo najavo, že Duchovny aj v skutočnom živote údajne trpel závislosťou od sexu a musel sa liečiť. Rozpadlo sa mu manželstvo s kolegyňou – herečkou Teou Leoniovou.

Ako herečka nemám strach z ničoho, ako občianka sa o našu spoločnosť bojím, hovorí hviezda Dunaja Jana Majeská
Video
Zdroj: TV Pravda
Slovenská herečka a speváčka Alžbeta Ferencová...
Zľava: Herečka Hana Vagnerová, herec Stanislav...
+41Herečka Anna Geislerová chýbať nemohla a...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #objav #Angelina Jolie #film #nakrúcanie #história #David Duchovny

+ Nemali by ste odkladať očkovanie, inak hrozia vážne ochorenia v cudzine.
Riskovanie s hazardom vás...

+ Netrápte svoj žalúdok, neprejedajte sa. Uprednostnite viac čistej vody.
Ak niečomu nerozumiete,...