Jej Pamela z Účastníkov zájazdu nedala mnohým spávať. Herečka Kocurová dnes? Ohúrila vo Varoch, šaty obkreslili zmyselné krivky

Aj slovenskí diváci si ju asi najviac pamätajú ako hviezdu komédie Účastníci zájazdu. Herečka Jitka Kocurová sa vôbec nemení.

01.07.2024 11:47
886150054 Foto:
Niekdajšia herečka Jitka Kocurová v kreácii Chanel.
debata

Na filmovom festivale v Karlových Varoch sa predstaviteľka hrdinky Pamely objavila na niekoľkých akciách. Zatiaľ poslednou, ktorá zaujala aj médiá a verejnosť, bola tradičná párty známej banky. Kocurová na nej nemohla chýbať a zaradila sa medzi najpríťažlivejšie dámy z červeného koberca.

Jiřina Bohdalová Čítajte viac Takto trsá 93-ročná Jiřina Bohdalová! Dcéra ju zvečnila pri tanci vo Varoch... nesmrteľná teta, píšu fanúšikovia

Dnes 45-ročná plavovláska sa predviedla v modeli v odtieni šampanského, ktorého tenučká jemná látka obkresľovala nositeľkine krivky. Kocurová prezradila portálu Blesk.cz, že ide o kreáciu luxusnej značky Chanel a kúpila si ich sama. Dodala tiež, že si nemusí požičiavať ani šperky – ako väčšina domácich, ale aj svetových celebrít. „Stačia mi tie, ktoré mám od manžela,“ uviedla.

zväčšiť Niekdajšia herečka Jitka Kocurová v kreácii... Foto: Profimedia
Jitka Kocurová v kreácii Chanel Niekdajšia herečka Jitka Kocurová v kreácii Chanel po boku manžela Tomáša Abraháma.

Jej životným partnerom je už bezmála dve dekády Tomáš Abrahám, ktorý dlhé roky pracoval v čele vedenia známeho výrobcu a distribútora prémiových elektrospotrebičov pre Česko aj Slovensko. Najnovšie je z neho jednateľ združenia KBBA (Kitchen Bathroom Buying Association). Dvojica sa, samozrejme, na večierku v kúpeľnom meste objavila spoločne. Podobne ako na ďalších eventoch, kam ich pozvali.

Andrea Verešová Čítajte viac Odvážny dekolt a šaty, za ktorými sa obzrel každý. Verešová si do Varov zbalila zbrane ťažkého kalibru, najkrajšia však bola bez rób...

Kocurová po boku manžela pôsobí veľmi spokojne a radosť im robia aj ich dve spoločné ratolesti. Abrahám je už zároveň aj starým otcom. Kocurovú si dodnes mnohí pamätajú ako sprievodkyňu Pamelu v komédii Účastníci zájazdu – pripomenúť si ju môžete v tomto krátkom videu. Jitka Kocurová dala filmu zbohom už v roku 2009 a odvtedy sa primárne venuje rodinným povinnostiam. Zdá sa však, že si naplno užíva aj výlety do spoločnosti a medzi šoubiznisovú smotánku, kde na ňu nezabúdajú fanúšikovia, ani médiá.

Slovenská herečka a speváčka Alžbeta Ferencová...
Zľava: Herečka Hana Vagnerová, herec Stanislav...
+41Herečka Anna Geislerová chýbať nemohla a...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #manžel #Účastníci zájazdu #Jitka Kocurová

+ Bolesť hlavy sa bude stupňovať, vám pomôže jedine kľud a samota.
Na dovolenke prekročíte...

+ Používanie slnečných okuliarov zabráni nepríjemným bolestiam očí.
Plánujte dlhodobo, aby ste dosiahli finančné...