Herci, ako ste ich nevideli: pozrite si ich pred a po! Pre rolu Černáka sa najviac zmenil Ondrík, Hološku ťažko spoznáte a Poláková si trúfla na...

Už mesiace pred premiérou je to jeden z najdiskutovanejších filmov roka. Snímka Miki sa dočkala zverejnenia traileru, pozornosť budí aj premena viacerých domácich hviezd.

09.07.2024 00:00
Milan Ondrik nakrucanie filmu MIKI  c Joseph... Foto:
Herec Milan Ondrík ako Mikuláš Černák v pripravovanom filme MIKI.
debata (3)

Na projekte režiséra Jakuba Kronera a scenáristu Mira Šifru pracovala ako maskérka Andrea Štrbová, o kostýmy sa postarala Sandra Žigová. Film síce ešte v kinách nie je (príde až 15. augusta), ale prvé fotografie už dlhší čas nasvedčujú tomu, že obe dámy si na svojej práci dali mimoriadne záležať. Pomohli im aj samotní herci.

Gregor Hološka Čítajte viac Hrať vo filme o Mikulášovi Černákovi? Niektorí kolegovia by do toho nešli, hovorí čerstvý víťaz Slnka v sieti Hološka. Ale pre herca má byť vesmír široký

Azda najdiskutovanejšou premenou je tá v podaní herca Milana Ondríka, ktorý stvárnil mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka. Nechať si narásť fúzy bolo asi to najmenej, čo mohol urobiť. Ondrík však začal výraznejšie cvičiť, venovať sa tréningom bojových umení a svoju fyzickú formu premenil markantným spôsobom. Jeho charakter potom dotvára, samozrejme, účes, ale najmä oblečenie z obdobia 90-tych rokov.

Dušan Cinkota vo filme Miki
herec Dušan Cinkota
+11Herečky Rebeka Poláková (vľavo) a Anna...

Kým Ondríkov kolega – herec Michal Kubovčík až takými výraznými zmenami neprešiel, v prípade Gregora Hološku a Dušana Cinkotu – stvárňujúcich Černákových kumpánov vo filme – došlo k úpravám pomocou parochne a v prípade Cinkotu pribudli aj typické fúzy mužov z tohto obdobia.

zväčšiť Herečky Rebeka Poláková (vľavo) a Anna... Foto: Joseph Marčinský / Pub Res
Rebeka Poláková (vľavo) a Anna Javorková Herečky Rebeka Poláková (vľavo) a Anna Javorková na zábere z nakrúcania filmu MIKI.

Nezaostali však ani ženské predstaviteľky. Annu Javorkovú, ktorá stvárňuje mamu hlavného hrdinu, sa podarilo vrátiť späť v čase pomocou stylingu, ale tiež parochne z krátkych hnedých vlasov. Herečka Rebeka Poláková dokonca zašla ešte ďalej – pre rolu v očakávanom filme si odfarbila vlastné kadere na blond. Ako prezradila pre Pravdu, nebola to až taká veľká obeta a ocenila to, akým spôsobom všetkým postavám pomohli masky a kostýmy. Viac o tom sa dozviete v rozhovore, ktorý pre vás pripravujeme v závere mesiace.

Anya Taylor-Joy a herec Chris Hemsworth Čítajte viac Ani dokonalé svaly, ani pivný pupok... pozrite sa, najsexi Avenger Chris Hemsworth je na nepoznanie. Môže za to očakávaná Furiosa

Hlavní hrdinovia filmu sa už tešia na premiéru a tiež na reakcie divákov. Možno aj preto, že MIKI vyvolal mnohé rozporuplné reakcie. Herec Milan Ondrík to zhrnul nasledovne: “Ľudia už ten film vychválili, už ho aj odsúdili a neprečítali jednu jedinú stránku zo scenára. Veľmi sa teším na konfrontáciu, ktorá príde, keď sa budeme stretávať naživo na premiérach, diskusiách a budeme o tom komunikovať.”

Za Invalida mu ďakujú na pumpe aj v električke, z MIKIho strach nemá
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #zmena #masky #kostýmy #herci #Milan Ondrík #Rebeka Poláková #Gregor Hološka #Miki #Anna Javorková

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...