Našlo Česku novú princeznú? Herečka Jasmína Houf ohúri krásou a je ako chameleón. Bude z nej Zlatovláska, ale z blondíny je...

Obľúbený žáner rozprávok funguje azda na celom svete a u našich českých susedov je to aj žáner prepojený s filmom. Aj preto sa s patričnou pozornosťou vždy upiera zrak verejnosti na nové tituly a tiež hercov a herečky, ktorí si v nich zahrajú.

09.07.2024 12:01
877222153 Foto:
Herečka Jasmína Houf na premiére rozprávky Princezna na hrášku v máji tohto roka.
debata

Zdá sa, že u našich západných susedov najnovšie objavili novú „hviezdu“ pre rozprávkové tituly. Herečka Jasmína Houf stihla jeden predstaviť v máji tohto roka – rozprávku Princezná na hrášku podľa Hansa Christiana Andersena. A do kín príde už o pár mesiacov aj ďalší. Ten sa dočkal novinárskej prezentácie na nedávnom festivale v Karlových Varoch.

Lenka Krobotová (vľavo) a Klára Issová Čítajte viac Film s Pauhofovou má cenu z Varov! Ani dážď nezastavil hviezdy: Issová ako Audrey Hepburn, krásna Schneiderová a slávna česká modelka, tá sa ukázala v...

Reč je o rozprávke Zlatovláska, ktorá by mala byť do kín uvedená až budúci rok a ktorú tvorcovia nedávno dokončili nakrúcať. Dvadsaťročná dáma, ktorá na konzervatóriu študovala odbor muzikál, sa v kúpeľnom meste objavila ako súčasť filmovej delegácie. Zlatovlásky sa však novinári nedočkali.

zväčšiť Herečka Jasmina Houf na filmovom festivale v... Foto: Foto CNC: Marek Pátek Pavel M Foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl / CNC / Profimedia
886219379 Herečka Jasmina Houf na filmovom festivale v Karlových Varoch nepredstavila len film Zlatovláska, ale aj nový účes.

Pôvabná Houf, ktorá ešte koncom mája prezentovala rozprávku od legendárneho Andersena s dokonalo odfarbenou hrivou plavých vlasov, sa zmenila na tmavovlásku. Nový imidž predviedla aj s moderným stylingom a vyzerala výrazne inak než pred pár mesiacmi.

Jiří Mádl a jeho partnerka Kateřina Čítajte viac Lepší moment si vybrať nemohol, ľudia stáli a aplaudovali jeho novému filmu. A Jiří Mádl prvýkrát ukázal svoju lásku, toto je ona

Jasmína Houf má zatiaľ na konte len pár titulov, ale ak sa bude rozprávkam dariť, nepochybne prídu aj ponuky ďalšie. Snáď nielen rozprávkové. Herečka v minulosti prezradila, že herectvo bolo vždy jej snom. A to aj napriek tomu, že študovala práve muzikál. Zaujímavosťou je, ako to uvádza stránka CSFD.cz, že pri filme Princezná na hrášku šla pôvodne na konkurz na rolu dvornej dámy. „A bola z toho princezná,“ zhrnula nadšene.

Herečka Anna Geislerová prichádza v spoločnosti...
Herečka Barbora Poláková.
+32Topmodelka Karolína Kurková v kreácii Carolina...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princezná #MFF Karlove Vary #Jasmína Houf #Zlatovláska

+ Menej mäsa a viac zeleniny, to je liek na zdravotné ťažkosti, ktoré máte.
Na prácu v zahraničí nehovorte...

+ Váš strach zo zubára je celkom zbytočný, iba čo vás unavuje.
Nedoriešený rodinný majetok získa iný, treba začať...