Nahota? Starneme všetci, hovoria hviezdy. Nicole Kidman hrá hore bez v 57 rokoch, Duchovny šiel úplne donaha

Vyzliekanie sa pred kamerou bolo kedysi doménou mladších hercov a herečiek. Našťastie je tomu už koniec. Aj hviezdy v zrelom veku si trúfajú čoraz častejšie na intímne scény. A nie je to len pre pobavenie.

10.07.2024 00:00
Herečka Nicole Kidman a herec Zac Efron na... Foto:
Herečka Nicole Kidman a herec Zac Efron na zábere z filmu Rodinná aféra.
debata

Herec David Duchovny, niekdajší idol žien a predstaviteľ Foxa Muldera v seriáli Akty X, oslávi v auguste 64. narodeniny. Napriek tomu sa nezľakol scény vo filme Reverse the curse. Teda hneď niekoľkých. Jeho postava je totiž na plátne opakovane v Adamovom rúchu.

788742234 Čítajte viac Nahé scény v seriáli odhalili (skoro) všetko, hviezda Bridgertonu má pre novinárov dokonalú odpoveď: Ako členka komunity žien s perfektnými prsiami som...

„Musíte to obrátiť na humor. Pozerať sa na desivé veci s humorom. Každý starne. Nie sú ľudia, ktorí by nestarli – rovnako ako nie sú takí, čo by nikdy neumreli,“ konštatoval herec, keď sa ho opýtali na to, či mal strach sa obnažiť pred kamerou.

zväčšiť Herec David Duchovny vo filme Reverse the... Foto: Profimedia
876031797 Herec David Duchovny vo filme Reverse the Curse, kde sa objavuje úplne nahý.

V minulosti síce takých scén absolvoval množstvo, medzi jeho kolegami však nie je veľa mužov, ktorí by si na to trúfli aj po šesťdesiatke. A čo je druhá vec, nebolo veľa takých ani scenárov, ktoré by podobné momenty prinášali divákovi. To sa už našťastie mení.

Adriana Karembeu Čítajte viac Slávnu slovenskú krásku Sklenaříkovú pristihli s novým mužom: Nie je to raper, o ktorom sa hovorilo mesiace, vášnivo ju bozkáva 61-ročná legenda..

Nedávno záujem vyvolala aj herečka Nicole Kidman. Austrálska rodáčka hrá v komédii Rodinná aféra z produkcie Netflixu a v jednej scéne skončí v posteli s mladším šéfom svojej dcéry. Dnes 57-ročná herečka je síce v ukážkovej forme, ale ani v jej prípade sa nedá hovoriť o tom, že by zastavila čas. Ochota nakrútiť scény bez podprsenky však kráčala ruka v ruke s tým, že aj Kidman chce ukázať, že sexualitu ľudia nevypnú od určitého veku. Je v našich životoch neustále prítomná.

Herečka Nicole Kidman a herec Zac Efron na...
Herečka Nicole Kidman v pompéznej kreácii...
+8Herec David Duchovny vo filme Reverse the...

Zdá sa až bizarné, že sa napríklad pred pár rokmi objavili na sociálnych sieťach komentáre, ktoré kritizovali intímnu scénu Zuzany Kronerovej a Pavla Nového vo filme Bába z ledu. Možno aj viac odvahy v hollywoodskej produkcii však prispeje k tomu, aby sme podobné momenty dokázali vnímať ako súčasť bežného života.

Dagmar Havlová Čítajte viac Havlová aj Tomsová - české hviezdy našli recept na ukážkové starnutie. A pozrite na hviezdu hitu Sněženky a machři, prirodzená aj pred 70-kou

Treba však tiež dodať, že aj David Duchovny, aj Nicole Kidman sú stále radení do zoznamu fyzicky atraktívnych hviezd. Možno ešte zaujímavejšie by bolo, aby filmy prinášali aj viac pohľadov do intímneho života hrdinov, ktorí vyzerajú viac ako ich bežní rovesníci. Ale to bude možno ďalšia méta, ktorú sa bude snažiť kinematografia pokoriť.

Keď sme mali 19, jasné, že nás zaujímal sex. Tak sme ho maľovali...
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nahota #nakrúcanie #Nicole Kidman #David Duchovny #vyzliekanie sa

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...