Vinczeová privíta v šou Trochu inak s Adelou obľúbeného divadelného, filmového, seriálového a dabingového herca Vladimíra Kobielskeho. Vďaka relácii Sieň slávy si mohol vyskúšať aj úlohu hostiteľa a moderátora.
Je šťastne ženatý, s manželkou má tri deti a rodina mu je zdrojom inšpirácie i stability. Kobielsky nielen o rodine porozpráva v šou, v ktorej okrem iného divákom prezradil, ako moderátorku prezýva herec a jeho kamarát, Filip Tůma. Prezývku sa dozviete vo videu.
Nenechajte si ujsť celý rozhovor v piatok večer o 21:55 na Dvojke, moderátorka okrem Vlada Kobielskeho privíta Naďu Loveckú, psychologičku, ktorá pôsobí v Občianskom združení Návrat. Pomáha rodinám, ktoré sa rozhodli prijať opustené dieťa a poskytnúť mu domov. Ako tretiu v poradí privíta Vinczeová mladú konzervatoristku Michaelu Stašovú, ktorú láska k tancu, najmä k hip-hopu, zaviedla po domácich úspechoch až do indického Bombaja, kde sa prebojovala do finálovej osmičky najlepších tanečníkov tohto žánru na svete.