Moderátor Peter Marcin mu pogratuloval k úspechu a vyzvedal od neho, kam sa po víťazstve jeho profesionálne cesty rozbehli. Nikov možno aj divákov v štúdiu prekvapil, keď priznal, že má výrobňu zákuskov a dezertov už od minulej jesene. „Od septembra už oficiálne s pečiatkou mám výrobňu v Giraltovciach,“ vysvetlil, na čo prišla dobiedzavá otázka Marcina, ako to vnímajú jeho rodičia. „Oni sú sklamaní, lebo im sa málo dostáva,“ priznal sa Pavol Nikov v relácii Neskoro večer.

V talkšou Petra Marcina prezradil, že aj počas súťaže majú jednotliví účinkujúci možnosť niektoré veci si natrénovať. Otázka, čo s tým potom, má jasnú odpoveď. „Zanesie susede, do práce, kamarátom,“ vymenoval Nikov. Keďže jeho rodičia žijú v Liptovskom Mikuláši, delí ich takmer 160 kilometrová vzdialenosť.

V relácii Neskoro večer však víťaz štvrtej série Pečie celé Slovensko prezradil aj to, že sa im snažil počas ostatných vianočných sviatkov vyjsť v ústrety. Ako? Pozrite si v krátkej ukážke. Relácia Neskoro večer bude okrem Nikova hostiť aj herečku Sáru Polyákovú, ktorá sa stala viacnásobnou majsterkou Slovenska v atletike a dnes je členka Divadla Andreja Bagara v Nitre. Zostavu hostí doplní ženské hudobné duo Ukitas – Nikola Jankovská a Terézia Gregušová, ktoré si pozornosť získali cover verziami domácich a svetových hitov v hudobnom aranžmáne na nástrojoch ukulele.
Pozrite si tiež