Meghan vojvodkyňu Kate z trónu nezosadila! V móde stále ovplyvňuje viac

06.09.2018 00:42

Obliekanie vojvodkyne z Cambridge v uplynulom roku hýbalo s trendmi na serveri eBay viac než u ktoréhokoľvek iného člena britskej monarchie.

Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a...
Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu, počas večernej recepcie po svadbe. Markle mala na sebe šaty od Stelly McCartney, záujem o značku vzrástol dvojnásobne. Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Ako druhý najvplyvnejší člen kráľovskej rodiny len tesne za Kate zaostala Meghan Markle, ktorá sa v máji svadbou s princom Harrym stala vojvodkyňou zo Sussexu. Internetový predajca eBay to uvádza vo svojej výročnej správe o predajoch v Británii.

Vojvodkyňa Kate zaujala spotrebiteľov hlavne voľbou šatníka počas tehotenstva pred narodením svojho tretieho potomka princa Louise, napísal web televízie Sky News. V novembri 2017 sa počet vyhľadávania „materských“ kabátov šitých na mieru na eBay viac než strojnásobil. V apríli vzrástol na viac ako dvojnásobok počet vyhľadávania návrhárky Jenny Packhamovej potom, čo Kate v šatách tejto značky svojho druhého syna prvýkrát ukázala verejnosti.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge pózujú so synčekom Louisom. Kate má na sebe šaty od Jenny Packhamovej. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

„Kým Meghan bola tento rok jasným stredobodom pozornosti módnych webov, osobitý štýl Kate je už dlho hitom u nakupujúcich na eBay od jej svadby v roku 2011,“ povedal viceprezident britskej sekcie firmy eBay Rob Hattrell. Spoločnosť uvádza, že vplyv vojvodkyňne z Cambridge na kupujúcich bol v priebehu posledných 12 mesiacov stály.

Vplyv Meghan sa najviac prejavil po májovej svadbe, na ktorej si obliekla šaty značky Givenchy. Záujem o módny dom následne na eBay vzrástol o viac ako 60 percent. Jej večerné svadobné šaty od Stelly McCartneyovej znamenali pre značku zdvojnásobenie počtu vyhľadávania.

Princezná Charlotte na zábere zo svojho prvého...
Princezná Charlotte na zábere zo svojho prvého dňa v škôlke. Autor: SITA/AP, The Duchess of Cambridge

Na treťom mieste je tento rok v hodnotení kráľovských módnych autorít trojročná princezná Charlotte, ktorá bola v vlani vôbec najvplyvnejšou členkou kráľovskej rodiny. Za ňou je jej päťročný brat princ George.

#vojvodkyňa Kate #princezná Charlotte #Meghan Markle #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...